XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019.05.26
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid táv R315
Barcsik Emese Zita 1986 Életerő KSE Közép táv K212
Barkóczi Balázs 1977 Rövid táv R313
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép táv K203
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép táv K210
Bottlik József 2001 Közép táv K201
Cipó István 1975 Közép táv K223
Dalos István 1965 Közép táv K205
Doviscsák László 1968 Közép táv K230
Dr. Gombos Ádám 1978 Rövid táv R318
dr. Kelemen István 1977 Közép táv K226
Ertinger Imre Gábor 1977 Rövid táv R316
Fáczán Csaba 1976 Rövid táv R328
Farkas Attila 1976 Közép táv K228
Farkas Tibor 1990 Közép táv K217
Fecske Róbert 1988 Közép táv K225
Fekete Zsolt 1975 Bakony Racing Team Közép táv K224
Fojta Éva 1969 Mini táv M53
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K218
Forrás Lajos 1966 Közép táv K216
Gercsényi András 1982 Mátra Biker SC Rövid táv R305
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid táv R329
Gyimesi Gábor 1971 Mini táv M51
Hajas Katalin 1991 Rövid táv R319
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép táv K204
Jakab Árpád 1981 Rövid táv R334
Jakó Zsolt 1978 Serrenők Közép táv K214
Kádár-Németh Krisztián 1980 Életerő KSE Közép táv K213
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid táv R308
Kenesei Benjámin 1998 Rövid táv R332
Kenyó Kristóf 2002 Rövid táv R325
Kenyó Endre 1974 Rövid táv R324
Kenyóné Süli Melinda 1976 Mini táv M55
Kersánszki Tamás 1975 Rövid táv R306
Kókai Béla 1981 Jbike Team Rövid táv R330
Kovács Károly 1969 Rövid táv R321
Kovács Tamás 1974 Merida Maraton Team-CST Rövid táv R311
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 Közép táv K211
Kun Dávid 1975 Hosszú táv H52
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H54
Ments Ervin 1974 Rövid táv R211
Milankovic Mladen 1980 Mini táv M54
Molnár Gábor 1979 Közép táv K220
Molnár András 1976 Rövid táv R331
Nabha Ilias 1976 Közép táv K221
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép táv K206
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép táv K229
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Rövid táv R322
Papp Álmos 1973 Közép táv K207
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú táv H55
Pintér Attila 1976 Rövid táv R327
Pozsgai József 1986 Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid táv R320
Rudas Bálint 1977 Rövid táv R323
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K202
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R302
Sánta János 1974 Rövid táv R310
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú táv H53
Szabo Gabor 1973 Mini táv M52
Szabó Roland 2000 Rövid táv R301
Szabó László 1976 team3K Rövid táv R309
Szalai Ádám 1986 Rövid táv R333
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú táv H51
Szilágyi Zoltán 1985 Rövid táv R314
Szilágyi Zoltán 1988 Rövid táv R303
Szücs Miklos 1973 Rövid táv R312
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép táv K215
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Közép táv K227
Török József 1968 Rövid táv R307
Tóth Tibor 1978 Közép táv K222
Tóth Tibor 1970 Hegyimazsolák Szentendre SE Rövid táv R304
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Közép táv K208
Tóth Csaba Tamás 1970 ZEKE Rövid táv R335
Tótpál Zsolt 1975 Rövid táv R317
Varga István 1980 Szingo SE Közép táv K219
Varga Balázs 1977 Rövid táv R326
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép táv K209



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}