Kelly's Bakonyerdő Maraton 2019 XCM OB - 2019.05.18
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K7
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Árva Mihály 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H38
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Bakó Csaba 1968 Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi K63
Bakos János 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K120
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K6
Balom Soma 1998 Evolúció Kisbér Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R72
Baluka Balázs 1978 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H54
Banya Zoltán 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H6
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U17 nő R91
Beke Gábor 1986 Evolúció Kisbér Rövid távRövid táv Master 1 férfi R101
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K94
Belme Lajos 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R10
Berkes Mészáros János 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K12
Bertók Gábor 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R30
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Bitó Márton 2003 Rövid távRövid táv U17 férfi R102
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv U17 nő R31
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi K38
Boda Péter Kristóf 1991 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H26
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K67
Bodoki Róbert 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Böhm Lajos 1965 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 3 férfi K52
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K39
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H27
Bráz Ladislav 1974 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H24
Bráz Norbert 1985 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H23
Bruchner Regina 2006 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv U15 lány R106
Bugyi Imre 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R33
Chovanyecz Emese 1979 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 nő K81
Cserháti Péter 1998 Bakony Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R82
Csima Szabolcs 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K103
Csizmadia Krisztina 1968 Rövid távRövid táv Master 3 nő 2015 R61
Csóka Zsolt 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H22
Czenki Tamás 1981 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R63
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R3
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R92
Dankó Bálint 2001 Rövid távRövid táv U19 férfi R60
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R11
Dervalics Gábor 1977 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K112
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H28
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K25
Dombi Gábor 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R34
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv gyermek fiú R85
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K14
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R71
Dremák Krisztián 1981 Superior MTB Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H39
Dr. Timár Zsolt 1986 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H44
Egei Tamás 1963 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K77
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K85
Fekete László 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Fekete Zsolt 1975 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Ferenczi Balázs 1995 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H50
Ferenczy Tamás 1998 Bakony Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R81
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K104
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H51
Fülöp Tamás 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Fülöp Ádám 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv U19 férfi K114
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H3
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K40
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R12
Gludovátz Gábor 1981 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 férfi K68
Gyergyádes Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R104
Háden Tamás 1979 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K41
Halász Róbert 1975 Tatanka Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H49
Harkai Máté 1998 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K42
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H5
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H33
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K87
HERKE TAMAS 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K78
Hermann Róbert 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K88
Homor Regina 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R90
Hordós István 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R24
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K2
Horvath Attila 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H41
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary Rövid távRövid táv gyermek fiú R48
Horváth Béla 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R35
Horváth Attila Vilmos 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H42
Horváth Adél 1999 Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép távKözép táv Felnőtt nő K111
Horváth Sándor 1980 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K80
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Horváth András Ferenc 1991 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R93
Horváth Áron Mihály 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R77
Horváth Attila 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R73
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K117
Hűvösvölgyi Márton 1986 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv Master 1 férfi R36
Imre Zsófia 1970 PCCC Közép távKözép táv Master 2 nő K105
Istenes Ferenc 1981 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R94
Janó Ádám 2001 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R95
Jenei Endre 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R57
Jérig Ádám 1987 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R98
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R18
Kakas László 1975 Focus Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Kálmán Dániel Ákos 2007 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv gyermek fiú R107
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K86
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K93
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H34
Kardos Viktor 1983 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R83
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R86
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K82
Kenyó Endre 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H45
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Király Katalin 1978 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 nő K10
Kis Szabolcs 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R27
Kis András 1979 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H29
Kocsis János 1989 BringAjka KSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R64
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R80
Koncz Szabolcs 1982 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K118
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R79
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 nő K70
Kovács István 1978 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Kovács István 1975 Ózdi KE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H52
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K3
Kovács Kinga 1999 UTE Közép távKözép táv Felnőtt nő K115
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Kozár László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R59
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi R20
Kugler Péter 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H14
Kun Dávid 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Kuti Péter 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K27
Lakatos Péter 1968 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 3 férfi K53
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 1 nő K16
Laposa Tibor 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R7
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R65
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R52
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R28
Lendvai Szabolcs 1981 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K71
Liszicsán Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R74
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K9
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Lovrity Krisztián 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K45
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R87
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Marosi Eszter 1983 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 1 nő R66
Marosvölgyi Csaba 1974 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K97
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R96
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R97
Marton Attila 1977 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H46
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K72
Medgyes Gábor 1975 KTM Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H53
Mező Sándor 1970 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R99
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Mohai Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R38
Moharos Vilmos 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Molnár László 1966 TSSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K18
Motován Ádám 2006 Focus Team Hungary Rövid távRövid táv U15 fiú R49
Motován Miklós 1978 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi K51
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K79
Nagy Péter 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K119
Nagy Szilard 1973 Bakony Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R84
Nagy Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K89
Németh László 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R56
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R2
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Oskó Dániel 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K35
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R105
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R88
Pálffy György 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
Pálosi Zoltán 1974 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Part Attila 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Pataki Ferenc 1963 PCCC Közép távKözép táv Master 3 férfi K106
Pataky Kitti 1985 Közép távKözép táv Master 1 nő K58
Patyi Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R29
Pecsenye Péter 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R9
Pécsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K83
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K69
Plajer Lajos 1956 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K84
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K59
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K30
Puskás Georgina 1978 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R39
Rácz Tamás 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Raffai Pál 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R26
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R6
Ringelhann Fanni 1990 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt nő K56
Rőth András 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Sándor Zoltán 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R19
Schleining Rudolf 1985 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H16
Schmidt Gergely 1987 Pavé Cycling Academy Közép távKözép táv Master 1 férfi K95
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H17
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K46
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K19
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv gyermek fiú R89
Sinkai Rajmund 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H48
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H18
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R42
Steinmacher Máté 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R43
Süle Róbert 1990 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt férfi K57
Sylvester Balázs 2000 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K116
Szabados Péter 1970 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K47
Szabó László 1986 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 1 férfi K90
Szabó Roland 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R44
Szakonyi Gábor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K48
Szakonyi Győző 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K11
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R70
Szalma Csaba 1982 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K107
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv U19 férfi K20
Szederkényi Bence 1995 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K49
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 nő K74
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Szente András 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K91
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K21
Szomszéd Ottó 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi R68
Takách Bálint 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R50
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R75
Tamás László 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H30
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K64
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K66
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K50
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R16
Tordai Csaba 1964 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K75
Tordai András 1990 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K109
Törőcsik Péter Bálint 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K24
Török András 1974 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H31
Török József Bálint 1978 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K110
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R45
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R103
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K76
Tóth Balázs 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K92
Tóth Péter 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
Trnovszky Krisztiav 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Vámosi Richárd 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Vámosi László 1983 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K65
Várallyai László 1976 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H47
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi R17
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K113
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H7
Varga Szabolcs 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H35
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R76
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H36
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Vikartovszky János 1977 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R100
Vincze Ádám 1990 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K100
Vingl Balázs 1998 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R69
Vock Balazs 1970 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K98
Vock Mátyás 1998 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K99
Voszti Róbert 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R55
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R23
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Felnőtt férfi K37
Würtz Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R46
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H37
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K62
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R47
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H40
Zoller Márton István 2000 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K108
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H19



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}