Balaton MTB Maraton 2019-TMS - 2019.05.05
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Abrán József 1971 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K84
Abt Zsombor 1991 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K98
Adámi Krisztina 1984 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R4
Adamkó Gergely 1977 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Ádók Róbert 1992 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K99
Adorján Bence 1978 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R105
Ágoston József 1970 C.E.S. Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R21
Álmos Gergő 1978 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Ambrus Ferenc 1976 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H57
Andrusch István 1971 PCCC Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R136
Angeli Ervin 1955 Mini 10 kmMini táv master 4 férfi M10
Bácsi Attila 1977 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K39
Bagi Csaba 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K4
Bakk Martin 1995 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R96
Baknák Ramóna 1981 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R139
Bakos János 1978 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H17
Baksa Tamás 1986 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K176
Balaskó Krisztián 1989 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R162
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini 10 kmMini táv u15 lány M3
Bali Péter 1990 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H54
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid 20 kmRövid táv U19 nő
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid 20 kmRövid táv U15 lány
Báló Krisztián 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Báló Dorka 2005 Rövid 20 kmRövid táv U15 lány
Balyi Kitti Regina 1986 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R84
Bánhidi Péter 1973 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K170
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid 20 kmRövid táv U17 nő R97
Baranyai András 1972 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K76
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R63
Barkóczi Balázs 1977 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Becsey Ákos 1995 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H33
Belák Tibor 1966 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi
Belme Lajos 1968 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R158
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H24
Benedek Zoltán 1965 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K5
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K181
Berecz Péter 1986 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Berkes Mészáros János 1972 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H8
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Berta Roland 1984 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R70
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Bezzeg László 1966 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R69
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép 40 kmKözép táv U19 férfi K81
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H19
Bíró Antal 1988 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R16
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Mini 10 kmMini táv u17 nő M22
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R74
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K29
Blaskovits István 1968 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R43
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K146
Bodri Tamas 1982 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K27
Bognár Tamás 1983 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R62
Bognár Ferenc 1964 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R53
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R12
Bólya Olivér 1993 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K121
Bólya Márton 1989 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K112
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R38
Borbély Zsolt 1979 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Borbély István 1991 Jbike Team Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Böröczky Péter 1990 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
Boromisza Zsolt 1991 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K59
Borsi Tamás 1984 Ózdi KE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K172
Borzas Virág 1980 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R54
Bottlik József 2001 Közép 40 kmKözép táv U19 férfi
Bottlik Gábor 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R59
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R129
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R137
Brezina Albert 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H5
Bugyi Imre 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R17
Bujáki Sándor 1967 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H64
Bula Zsófia 2004 Mini 10 kmMini táv u17 nő M4
Bula Tamás 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R154
Bús László Teodor 2008 C.E.S. Mini 10 kmMini táv u13 fiú M39
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv U19 nő
Cipó István 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Császti Júlia 1976 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M20
Csendes Tamás 1979 NYKSE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Cser Attila 1978 Sólyom Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K154
Csernyik László 1979 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R45
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R18
Csikász Gergely 1986 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R123
Csonka Dávid 1984 Ózdi KE Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R173
CSÖRÖNCSICS BARNABÁS 2003 Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R89
Czakó Csaba 1974 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R88
Czakó Péter 1976 Jbike Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Czibere Gábor 1965 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R52
Dalos Attila 1967 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H61
Dalos István 1965 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H2
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi R130
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K21
Deák Dániel 1989 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Debre László 1970 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K63
Deme Roland 1979 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R163
Deme Erik 2005 Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R164
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Dervalics Gábor 1977 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H65
Dervarics Tamás 1977 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H16
Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő K48
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K91
Dobai László 1977 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R143
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H41
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Dózsa Szilvia 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R99
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K117
Dózsa Imre Márk 2004 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
Dózsa Imre 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Draskovits Ottó 1984 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R65
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K158
Dr. Buvár István 1973 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő
Dr. Gombos Ádám 1978 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Dr. Takács Eszter 1981 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R151
Dukai Tamás 1988 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K83
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt nő R172
Ecsédi András 1967 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K123
Egei Tamás 1963 Trek Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H28
Erdei Aron 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R149
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K126
Erőss Béla 1958 NYÍR-MTB Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R68
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Farkas Balázs 1997 Ózdi KE Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K173
Farkas Péter 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K75
Farkas Milán 1980 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Farkas Tibor 1990 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H26
Farkas Péter 1994 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
Farkas Miklós 1983 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R181
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R90
Fazakas László 1976 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M42
Fazakas Bálint 2008 Mini 10 kmMini táv u13 fiú M43
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K127
Fehér István 1985 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R37
Fekete István 1978 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R126
Fekete József 1986 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R112
Feldhoffer Bálint 2005 Fillari Team Budaörs Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú
Felső Péter 1986 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K49
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő
Ferenczi Balázs 1995 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H67
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R19
Fésűs Gábor 1982 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő
Fodor Sándor 1967 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R79
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Fodor Dávid 1996 Ózdi KE Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K174
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 nő R78
Földesi Balázs 1991 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H37
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K55
Forró Szabolcs 1980 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R55
Freeman Karl 1969 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Fridrich István 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K116
Fülöp Tamás 1965 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Fülöp Balázs 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R185
Gábor Farkas 1981 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Gadanecz András 1966 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R132
Gálfi-Bódi Ajtony 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K56
Galiba Gergely 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K145
Gáspár András 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K148
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Girus Miklós 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K118
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R119
Gombás Miklós 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R42
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R190
Göncző Attila 1974 C.E.S. Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Gönczy Gergő 1996 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H38
Gortva László 1968 DH Giraffe KCSE Mini 10 kmMini táv master 3 férfi M46
Gróf Attila 1988 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K40
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K103
Gyaraki Károly 1968 Fillari Team Budaörs Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K90
Gyaraki Zsolt 1971 Fillari Team Budaörs Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K61
Gyenes Balázs 1983 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H13
Győri Richárd 2004 Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K19
Hagyó Anita 1996 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt nő K166
Hagyó Péter 1993 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K165
Hajas Katalin 1991 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt nő
Hajnal László 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K109
Halasi Tamás 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K34
Halász László 1973 Jbike Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Hámori Kornél 1979 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R114
HARGITAI ZOLTÁN 1987 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R153
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H44
Házy Attila 1980 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Hegedűs Beáta 1988 Trek Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő K111
Hegedűs Csaba 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R192
Heincz Géza 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K162
HERKE TAMAS 1980 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H25
Herkules János 1972 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R81
Hermann Róbert 1980 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K18
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K180
Hodász Tibor 1978 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R121
Hódi Laura 1986 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M33
Hódi Zoltán 1987 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K144
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Homonnay András 1982 ROPRINT Racing Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H51
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Hornyák László 1988 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R113
Horváth István 1987 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Horváth Tamás 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R184
Horváth Péter 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K138
Horváth Péter 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K92
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Horváth Béla 1969 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R11
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Horváth Ádám 1986 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő
Hrubos Márton 1989 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R145
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Hugyecz Attila 1989 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Hugyi Zoltán 1983 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K17
Hummel Dániel 1994 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K114
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K179
Ifj. Nagy Ferenc 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R188
Iván Bence 1995 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K97
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép 40 kmKözép táv U19 férfi K47
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi
Jánosi Zoltán 1977 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R131
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Jenei Zoltán 1971 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R177
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
József Soós 1970 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K32
Juhász Ferenc 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K9
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Juhász Róbert 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R111
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R115
Kajtár Balázs 1986 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R3
Kalmár Csaba 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R47
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R34
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R35
Kanczler Gábor 1972 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H10
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő K128
Kárai István 1974 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H45
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt nő
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team Mini 10 kmMini táv u13 lány M36
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R133
Kárpáti Balázs 1975 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M21
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M24
Katona Bálint 1986 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Kazi Alex 1999 Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
Kazi György 1968 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Kecskeméti László 1982 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H63
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H59
Keller Johanna 1994 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt nő R64
Keményfi Zoltán 1972 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R73
Kenesei Benjámin 1998 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R176
Kenyeres Valéria 1966 Mini 10 kmMini táv master 3 nő M16
Kenyó Kristóf 2002 Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi R86
Kenyó Endre 1974 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R77
Kenyóné Süli Melinda 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R76
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H39
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R58
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Kersánszki Tamás 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R7
Kerstner Krisztián 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Kincses István 1978 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K153
Király Ákos 1972 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Kis Balázs 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K3
Kis Szabolcs 1980 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R5
Kis Zoltán 1982 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K79
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H46
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K20
Kiss Ádám 2005 Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R93
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 kmRövid táv U19 nő R94
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 kmHosszú táv Master 2 férfi
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid 20 kmRövid táv U15 lány R140
Kiss Zoltán 1976 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H48
Kocsár István 1964 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R120
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi
Koczka László 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K100
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi
Kollár László 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R22
Kolozsváry Szilárd 1977 Brigetio KSE Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R66
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R15
Koncz Róbert 1968 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H12
Könczöl Gábor 1987 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Konrád Attila 1980 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Kordé Zsolt 1973 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H32
Kormos István Péter 1990 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K25
Kormos Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K125
Kormos Judit Renáta 1990 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt nő
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K14
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R14
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő K105
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid 20 kmRövid táv U19 nő
Kovács Miklós 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K43
Kovács Tibor 1979 Ózdi KE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K175
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K129
Kovács Fruzsina 1987 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő K86
Kovács Árpád 2003 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R169
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M45
Kovács Zoltán 1978 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R28
Kovács László 1966 Trek Team Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K12
Kovács Enikő 1971 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R51
Kovács István 1978 ROAD Kse Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R135
Kovács Szabolcs 1986 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H49
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R72
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi
Kovács Gyula András 1991 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R110
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R30
Kozár László 1966 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K120
Krautwurst Panna 2006 Kőbánya Cycling Team Mini 10 kmMini táv u15 lány M40
Krautwurst Bence 2004 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R160
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Kruzsics József 1974 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R100
Kubát Károly 1973 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt nő
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M5
Kumin Zina 1970 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R25
Kun Dávid 1975 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Kun László 1972 Kancellária SE Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R170
Kuntár Bence 1991 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K178
Kurinczi Engelbert 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K62
Kuti Csaba 1972 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M38
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M15
Laczko András 1977 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R56
Laczkó Krisztián 1976 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R152
Ladocsi Norbert 1977 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Ladvenicza Tamás 1971 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K134
Lahocsinszky Róbert 1973 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H27
Lakatos Susann 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő
Laposa Tibor 1958 Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi
Laskó Gábor 1984 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M6
László Tamara 1999 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt nő K160
Lauscher András 1990 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K122
Léber Zsófia Melinda 2003 Brigetio KSE Mini 10 kmMini táv u17 nő M30
Lekeny Márk 1993 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K102
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R33
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K31
Liszicsán Zoltán 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Loboda Attila 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K136
Lóth Gábor 1989 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K2
Lovasz Gabor 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K96
Lovrity Krisztián 1980 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H4
Lowry Marcus 1962 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K137
Ludmerczki Tibor 1973 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R150
Magos Kornél 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R102
Magyar Bálint 1977 Bringabanda SC Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K149
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H23
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Majkó György 1968 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K45
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R161
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini 10 kmMini táv u13 fiú M26
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő
Marlok Róbert 1963 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Marlok Szabolcs 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R2
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R48
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K50
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi R32
Maróti Bence 1987 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi R31
Maternik András 1978 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K58
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R116
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Ments Ervin 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K42
Mészáros Alexandra 1986 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R142
Mészáros Zsolt 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K107
Miczkó János 1971 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Mihályi Balázs 1969 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Mihályi Zoltán 1966 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K46
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Mogony Zsolt 1978 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R39
Mohácsi Géza 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Mohai Károly 1963 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R44
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Molnár László 1966 TSSE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K15
Molnár Gábor 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K10
Molnár Róbert 1981 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K54
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R174
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi
Molnár Gábor Zoltán 1968 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K93
Molnár Gábor Attila 1963 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R82
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R122
Moretti Massimiliano 1981 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H50
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Mucsi Izabella 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt nő R83
Mucsi Korinna 1984 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R85
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Nabha Ilias 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K106
Nagy Csilla 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő
Nagy Gábor 1981 Hill's Angels Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K74
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Nagy Gábor 1979 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H55
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H52
Nagy Attila 1978 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H68
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Nagy Attila 1968 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K156
Nagy Sándor Gergő 1980 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H60
Nagyszegi Emese 1991 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt nő R36
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K82
Nemcsics Ákos 1958 Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R23
Nemes Krisztián 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R29
Nemes Tibor 1955 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H30
Nemeth Gabriella 1984 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R183
Németh Róbert 1975 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H34
Németh Lajos 1964 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R109
Németh László 1979 Hill's Angels Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K66
Németh József 1977 Hill's Angels Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K72
Neruda Nándor 1983 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K115
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K69
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Nyári Krisztina 1967 Mini 10 kmMini táv master 3 nő M7
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K8
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K133
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M13
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Mini 10 kmMini táv u13 fiú M12
Orlóczki Dávid 1992 Green Riders Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K87
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 kmRövid táv U15 lány R95
Oskó Dániel 1981 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H7
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép 40 kmKözép táv U19 férfi
Ősz Zsuzsa 1982 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R179
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R189
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R134
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R75
Pálffy György 1974 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H22
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Mini 10 kmMini táv master 4 férfi M11
Pánczél József 1981 Serrenők Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H21
Pap Péter 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Papp Tamás 1987 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Papp Zoltán 1971 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K71
Papp Róbert 1981 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R108
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H9
Papp Zoltán 1969 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K35
Paróczi Csaba 1971 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K33
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Pásztor Róbert 1993 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K7
Pataky Kitti 1985 Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő K37
Patyi Péter 1969 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R6
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K140
Pekarek Tibor 1972 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R80
Pelikán Gábor 1972 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H36
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Pesthy Péter 1973 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M8
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini 10 kmMini táv u13 fiú M9
Péter Máté 1993 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K70
Péter Szigeti 1988 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R159
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő K130
Pincze Gábor 1976 PCCC Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K163
Plaszkó Roland 1980 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini 10 kmMini táv master 3 férfi M18
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K131
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K135
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H15
Prohászka Judit 1983 Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő
Pule István 1992 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K11
P. Varga Zoltán 1971 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Rabóczki Lajos 1978 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Radnai Attila 1990 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Radványi Norbert 1998 AKSE Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi H20
Raffai Pál 1983 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Raffai Péter 1980 Fillari Team Budaörs Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K57
Rákosfalvi Csaba 1973 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R128
Rakovics Marcell 2005 Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R13
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Révész Viktória 1982 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R24
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini 10 kmMini táv u13 fiú M44
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K147
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Rigó Anita 1984 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M34
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv U19 férfi
Rosta Gábor 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K89
Rozgonyi Csaba 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K6
Rózsavölgyi Péter 1980 FRO Racing Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K164
Rusovszki Gábor 1961 Bikeexpress SE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K167
Sági Anikó 1988 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 nő R125
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R167
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K168
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K80
Sándor Csaba 1983 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi
Sándor Péter 1988 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi
Sándor Zoltán 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Sári Tamás 1978 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi R155
Sátori Szabolcs 1971 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R156
Savanyu Roland 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Schmid Christoph 1963 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H3
Selmeczi Imre 1968 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R127
Sike András 1972 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H18
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Silkó Olivér 1972 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R57
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M23
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Mini 10 kmMini táv u13 fiú M35
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
Simon Zsolt 1967 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R61
Sipos Kristóf 2005 Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R171
Solymosi Gábor 1981 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K24
Sólyom László 1980 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K159
Somlai András 1994 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R148
Somoskői Dóra 1982 Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K68
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K142
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K108
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K16
Steinmacher Máté 1990 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R8
Stier Péter 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R101
Stierné Fischer Hajnalka 1980 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M25
Sümegi Bálint 1985 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R71
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Szabados Péter 1970 Superior MTB Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H6
Szabo Gabor 1973 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M2
Szabó Norbert 1986 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K23
Szabó Gábor 1986 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Szabó Pál 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K110
Szabó László 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K177
Szabó György Csaba 1968 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K141
Szabó Roland 2000 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R10
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K13
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H11
Szakonyi Győző 1973 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Szalai Ádám 1986 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R107
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R40
Szalai Zoltán 1976 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R50
Szalay Zsófia 1987 Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő K161
Szalkai Ádám 2005 Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R104
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R41
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Szántó Norbert 1966 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K113
Szántó Roland 1995 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K94
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R91
Szarvas Attila 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R157
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K41
Szauer Ákos 1987 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R87
Szécsényi Fanni 1987 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M32
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R147
Szeibert György 1973 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M14
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi
Székely Bertalan 1973 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K26
Szekér István 1969 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Szemere Márton 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Szente András 1970 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Szentes Csaba 1974 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K36
Szentpéteri Gábor 1989 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H56
Szentpéteri Balázs 1976 Buruczki Training System - BTS SE Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R187
Szép Zsolt 1975 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R67
Szilágyi Zoltán 1985 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K38
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Szirmai Ádám 1983 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H31
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi
SZLOVÁK FERENC 1968 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R106
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid 20 kmRövid táv U19 nő
Szögi Csaba 1983 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H42
Szöllősi Imre 1983 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H53
Szőts Angéla 2005 Telki BikeTeam Mini 10 kmMini táv u15 lány M37
Szőts András 2003 Telki BikeTeam Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R146
Szrenkó Zoltán 1975 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K157
szücs balázs 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K119
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K30
SZŰCS Tibor 1972 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő
Szutor Gábor 2003 Kontent-DKSI Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R168
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi
Szvercsek Zsolt 1967 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi
Takács Balázs 1997 Kontent-DKSI Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R182
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R117
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H14
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Takács József 1957 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K67
Takó Zsófia 2006 Mini 10 kmMini táv u15 lány M27
Takó Tibor Gábor 1980 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M28
Takóné Sárközi Sarolta 1977 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M29
Tamás Bianka 1999 DVTK-Freeriderz Közép 40 kmKözép táv Felnőtt nő K151
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi K150
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid 20 kmRövid táv U15 fiú R144
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 kmKözép táv Master 1 nő
Tángli András 1972 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R165
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi R166
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid 20 kmRövid táv Master 3 nő R124
Tenta Tamás 1976 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K124
Tölli Tamás 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K139
Torhány Erik 1972 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R138
Törőcsik Attila 1968 Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Török Mihály 1982 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K85
Tóth Balázs 1982 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H29
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R98
Tóth Antal 1985 Mini 10 kmMini táv felnőtt férfi M17
Tóth György 1989 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K78
Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Tóth Tibor 1988 evosoft Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H66
Tóth István 1974 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Tóth Balázs 1979 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K64
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R9
Tóth Ferenc 1978 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi
Tóth Edit 1990 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt nő K77
Tóth Péter 1973 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini 10 kmMini táv u13 fiú M31
Tóthné Seres Zsanett 1990 Mini 10 kmMini táv felnőtt nő M19
Tóth-Pál János 1978 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R27
Tóvaj Dániel 1997 Sportstuff Racing Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R60
Turi András 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K65
Tuza Róbert 1988 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K104
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Vámosi László 1983 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H43
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H35
Varga Ádám 1985 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú 60 kmHosszú táv Felnőtt férfi
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K73
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid 20 kmRövid táv U17 férfi
Varga István 1980 Szingo SE Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K88
Varga Balázs 1977 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K95
Varga Balázs 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K143
Varga Szabolcs 1984 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Vargáné Lőrincz Hajnalka 1973 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő R26
Vargyai József 1954 Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R49
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R118
Vass Péter 1982 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H62
Vass Péter 1997 Rövid 20 kmRövid táv Felnőtt férfi R103
Vass István 1987 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K28
Vaszkun Anita 1979 Közép 40 kmKözép táv Master 2 nő
Végh Zoltán 1987 Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H58
Végh Tamás 1978 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K51
Végh Bálint 1985 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K155
Veingartner Balázs 1976 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi
Veres Balázs 1991 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K101
Viktor Németh 1988 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K152
Viktor Mészáros 1993 Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K169
Vincze Csaba 1972 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R46
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K44
Vitkovics Péter 1973 FEMAT-ZKSE Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K132
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 kmRövid táv Master 2 nő
Wágner Dávid 2002 Rövid 20 kmRövid táv U19 férfi R92
Wágner János 1956 Vitalitás SE Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R191
weinber attila 1974 Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K22
Zakosz Miklós 1981 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K53
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 kmHosszú táv Master 1 férfi H47
Zarka Dominik 2006 Kiválók-BakonySport KSE Mini 10 kmMini táv u15 fiú M41
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R180
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid 20 kmRövid táv Master 4 férfi R141
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi
Zentai László 1966 Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R20
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Hosszú 60 kmHosszú táv Master 2 férfi H40
Zoboki Attila 1967 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 kmRövid táv Master 3 férfi R186
Zoboki Péter 1998 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 kmKözép táv Felnőtt férfi K171
Zoltan Friedrich 1977 Közép 40 kmKözép táv Master 2 férfi K60
Zoltan Vas 1983 Közép 40 kmKözép táv Master 1 férfi K52
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép 40 kmKözép táv Master 3 férfi
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid 20 kmRövid táv Master 2 férfi R178
Zsofcsák Péter 1981 Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid 20 kmRövid táv Master 1 férfi R175



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}