Crosskovácsi Marathon 2020-TMS - 2020.06.13
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M4
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H118
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K118
Baksa Zsolt 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R103
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi K1
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K119
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R135
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u17 nő M5
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R143
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R142
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M6
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u17 nő M3
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R101
Bedő Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R136
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid távRövid táv Master 3 férfi R137
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R144
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R138
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R139
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K110
Bertalan Ákos 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H102
Bíró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R140
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K120
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M2
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K109
Borody Bence 1996 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R117
Bóta Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R145
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 férfi R141
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K121
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R146
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K123
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R124
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R147
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R148
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H109
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M7
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R150
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R149
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K124
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R151
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K125
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid táv (Magyar Kupa)Rövid táv U17 férfi R2
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H106
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R120
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H101
Fekete László 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K103
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K128
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K126
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K127
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R130
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K129
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R152
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K130
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K164
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K165
Hambuch Bertold 1994 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi K132
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R153
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H110
Herenik Katalin 1984 Kancellária SE Rövid távRövid táv Master 1 nő R118
Hnilica Jakub 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K133
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R154
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K111
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H100
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R131
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K113
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R155
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R156
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R159
Jármai János 1958 Közép távKözép táv Master 3 férfi K101
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K100
Jécsák Bence 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R110
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R157
Jenei Endre 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K166
Jónás Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R111
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H103
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R158
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K104
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K131
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi K2
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R160
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R132
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M8
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K137
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E1
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H104
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R161
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R162
Kimmel János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R121
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K138
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H107
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K139
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K167
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K140
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R163
Kóka Antal 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R125
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R168
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K141
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K134
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE Rövid táv (Magyar Kupa)Rövid táv U19 férfi R3
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H108
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép táv (Magyar Kupa)Közép táv Master 3 férfi K3
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R165
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K142
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H111
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R164
Kovács Miklós 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K135
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R166
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K143
Krisztián Gergő 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R167
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H112
Kurinczi Engelbert 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K136
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M9
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R134
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K105
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H113
Magyar Márk 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R105
Magyar Levente 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R106
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R104
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K114
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K144
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R169
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi R123
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K168
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R170
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R171
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K146
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K145
Molnár László 1966 TSSE Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Monori Eszter Ágnes 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R126
MONORI Antal 1955 Közép távKözép táv Master 3 férfi K169
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R172
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K147
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K148
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K149
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M10
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv (Magyar Kupa)Rövid táv Master 3 férfi R1
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K150
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K151
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R173
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K152
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H114
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R176
Pecsenye Péter 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R127
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R174
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u13 fiú M12
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M13
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K153
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K108
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R175
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M11
Polyik Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R128
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R178
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H115
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R177
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K154
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R184
Sashalmi Richárd 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R122
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H116
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M14
Solymosi Gábor 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R179
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K155
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M1
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K157
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K156
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R180
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H105
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Mini távMini táv felnőtt férfi M15
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K115
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K116
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R181
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K158
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R182
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K159
Szögi Csaba 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R183
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R113
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R100
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R108
Tafferner Bálint 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R129
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi K4
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 nő R85
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R112
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K161
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R187
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R186
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R185
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K160
Vámosi Gergely 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K112
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H119
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K162
Varga Balázs 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R109
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R188
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H117
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K163
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R189
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R119
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R190
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K117



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}