XX. Bükk Maraton-TMS - 2020.08.02
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Abrán József 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K105
Adame László 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R96
Adame Ármin 2002 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi R97
Adámi Krisztina 1984 ÁkosBike Team Aszód Mini távMini táv felnőtt nő M20
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Albrecht Krisztián 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R137
András Beck 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R87
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M8
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H18
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K16
Bakos János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R88
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt nő K17
Balázs Ádám 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K67
Balázs Pásztor 2006 NYÍR-MTB Mini távMini táv u15 fiú M31
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u17 nő M9
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R25
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R32
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R33
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M10
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u17 nő M7
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Barcsa Máté 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R127
Barkóczi Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R174
Bartha Gábor 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R98
Bátki Mónika 1984 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 1 nő R10
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R26
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Benkó Barbara 1990 GHOST FACTORY RACING Közép távKözép táv Master 1 nő K124
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R34
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R28
Bereczki István 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R151
Bereczky Gáspár 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R5
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R29
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K7
Bíró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R30
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K117
Bobula Dalma 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R99
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K19
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M6
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K68
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Mini távMini táv master 4 férfi M35
Bóta Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R35
Bottlik József 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K125
Bottlik Zsuzsanna 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R175
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 férfi R31
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R100
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U17 nő R138
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R101
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R168
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R36
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K22
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R152
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv felnőtt férfi M21
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H10
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K69
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K110
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M11
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R40
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K23
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi R15
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K24
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R42
Dózsa Szilvia 1975 Mini távMini táv felnőtt nő M3
Dózsa Imre 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi M2
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H19
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K63
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R89
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R90
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K70
Fáczán Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R85
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R103
Fazakas László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M23
Fazakas Bálint 2008 Mini távMini táv u13 fiú M22
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R130
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R146
Feldhoffer András 1966 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 3 férfi K62
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R105
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K27
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R104
Fodor István 1984 NAGY SE Mini távMini táv felnőtt férfi M4
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Fogarasi József 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Fónagy Gábor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R128
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Gál Péter 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Garabás Gizella 1973 Mini távMini táv felnőtt nő M37
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R19
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K28
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi R162
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód Pedelec 501+WhPedelec nő+ E51
Girus Miklós 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R136
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R43
Gubcsó László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R163
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R129
Gyergyádes Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R158
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K72
Gyűrű Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R143
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R44
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H22
Herenik Katalin 1984 Kancellária SE Rövid távRövid táv Master 1 nő R17
Herk Imre 1984 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 1 férfi K114
HERKE TAMAS 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R172
Homonnai Krisztián 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K115
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R45
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi R159
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Horváth Dániel 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi R132
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R106
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K73
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K11
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Rövid távRövid táv Master 1 nő R84
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K126
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R46
Ifj. Nagy Ferenc 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K120
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E52
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R47
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R107
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R108
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Jécsák Bence 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R16
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R48
Jobbágy András 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K74
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H4
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R110
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R49
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R109
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R164
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R113
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R92
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R86
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K64
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Karcsai Imréné Anna 1955 MLINKÓSOK Rövid távRövid táv Master 4 nő R154
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K30
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R51
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R21
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M12
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K31
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H5
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E4
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K121
Kelemen Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K75
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R52
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R111
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R112
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Kimmel János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R133
Király László 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R153
Király József 1983 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K108
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K99
Király Katalin 1995 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt nő K118
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Kis Péter 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R11
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kiss László 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M32
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M24
Kiss Szilárd 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R91
Kiss-Kulcsár Zsuzsanna 2009 Mini távMini táv u13 lány M33
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R54
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K100
Ködmön Dorottya 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R147
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R60
Koleszár Zoltán 1976 FOOTSTRONG SE. Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H30
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R160
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K35
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R22
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K61
Konkoly András 1969 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E3
Kónya Gergely 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R155
Koós Dezső 1954 Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid távRövid táv Master 4 férfi R139
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő R148
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K6
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R9
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 férfi R55
Korubszky Zoltán 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H9
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R114
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R57
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H87
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Imre 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R6
Kovács Gergely 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R12
Kovács Miklós 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R56
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Krajnyák Tibor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K3
Krisztián Gergő 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R59
Kucskár János 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R173
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K95
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Kustán Mónika 1974 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 2 nő K113
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M13
Laczko András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H88
Ladvenicza Tamás 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R145
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R23
Lakatos Nikoletta 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R140
Landi Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K76
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Lobermayer Istvan 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R141
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Lóczi János 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K98
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K77
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K78
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Majoros Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini távMini táv u13 fiú M25
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R61
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K93
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R116
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R117
Mayerhoffer Péter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R176
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R120
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R161
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R63
Mikóczi Géza 1978 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H26
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R118
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K79
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Molnár András 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R150
Molnár Richárd 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K92
Molnár László 1966 TSSE Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Molnár János 1977 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R119
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R64
Nábrádi Gergő 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R144
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi K80
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R142
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K43
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K81
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H24
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M14
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R24
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K45
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K46
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R65
Palásti Zsolt 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K47
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K104
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H14
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
PÁSZTOR ZOLTÁN 1973 NYÍR-MTB Mini távMini táv felnőtt férfi M34
Pátrovics Richárd 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R180
Pátrovics Richárd 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R179
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K119
Pelle Kornél 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R177
Pelle Péter 1961 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R178
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u13 fiú M16
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M17
Péter Soltész 1987 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H28
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K48
Pinczés Sándor 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R135
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M15
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 3 férfi K116
Pósa Bianka 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R121
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K65
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K82
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K83
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R70
Rácz Gergely 1990 Hegyimazsolák Szentendre SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R169
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Rakovics Marcell 2005 Mini távMini táv u17 férfi M30
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R69
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K84
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R122
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K49
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M27
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R76
Sárvári János 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R170
Sashalmi Richárd 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R165
Schreiner Szabolcs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R123
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M18
Simon Péter 1967 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M36
Solymosi Gábor 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R71
Somogyi András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K87
Soós Károly 1978 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K123
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K112
Stevens M Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R149
Sulykos Gergely 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H27
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M5
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K51
Szabó Gábor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M26
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R72
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K88
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Mini távMini táv felnőtt férfi M19
Szalisznyó Róbert 1966 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi R156
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R93
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K89
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R73
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H29
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 nő K103
SZEMÁN JÁNOS 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R134
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R124
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R74
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K54
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R171
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R125
Szolcsànyi Enikő 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő R181
Szoó-Kovács Artúr 2007 Mini távMini táv u15 fiú M29
Szoó-Kovács Vilma 2013 Mini távMini táv u13 lány M28
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R75
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R131
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K94
Szűcs Tamás 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K91
Szűcs Miklós 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K97
Szvercsek Zsolt 1967 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 3 férfi R13
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R14
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K90
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R126
Takács Szabolcs 1973 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K55
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R94
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K66
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő R167
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R80
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R157
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R79
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R77
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K57
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K56
Újfalusi György 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R166
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K58
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R95
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R81
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H20
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Veingartner Balázs 1976 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H25
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R82
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R83
Zoltán Macsek 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K109
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K111



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}