TOP Maraton Sorozat /TMS/ előnevezés /Balaton,Crosskovácsi,Bükk, Mátra/ - 2020.05.01
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M201
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K313
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K305
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R520
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R510
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R502
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M202
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R507
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R506
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K304
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H203
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R519
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R503
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R508
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K306
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R518
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K314
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R511
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R516
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R517
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H201
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K301
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H202
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K302
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R515
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K310
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K312
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M204
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K315
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K309
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R521
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M203
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R514
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K307
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R501
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K311
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R504
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K303
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R513
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R509
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R505
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R512
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K308



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}