Balaton MTB Maraton 2020.augusztus 16. - TMS - 2020.08.16
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ádám Szalkai 2005 Rövid távRövid táv U17 férfi R21
Adame László 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R108
Adame Ármin 2002 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi R109
Adamek Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R93
Adámi Krisztina 1984 ÁkosBike Team Aszód Mini távMini táv felnőtt nő M20
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R3
András Beck 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R85
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M5
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H16
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Bakos János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R98
Balázs Ádám 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K82
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt nő K15
Balázsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K16
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u17 nő M6
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R28
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M7
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R36
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R35
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u17 nő M4
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Balyi Kitti Regina 1986 Közép távKözép táv Master 1 nő K60
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Baranyai András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Bartha Gábor 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R110
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R29
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid távRövid táv Master 3 férfi R30
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R37
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R31
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R32
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K108
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R97
Bíró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R33
Biszkót Péter 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R10
Bobula Dalma 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R111
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M3
Bognár Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R102
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K83
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Mini távMini táv master 4 férfi M19
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K6
Böszörményi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Bóta Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R38
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R112
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U17 nő R94
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid távRövid táv U17 férfi R12
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R113
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R39
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K20
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R17
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv felnőtt férfi M21
Czelecz Zsolt 1977 Mini távMini táv felnőtt férfi M28
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H8
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K84
Darnyi Zsuzsanna 1983 Mini távMini táv felnőtt nő M8
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R43
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R42
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K21
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R44
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R45
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K22
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R99
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R100
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K109
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Farkas György 1958 Közép távKözép táv Master 3 férfi K76
Farkas Péter 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R88
Fazakas László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M22
Fazakas Bálint 2008 Mini távMini táv u13 fiú M23
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Feldhoffer András 1966 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 3 férfi K70
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R117
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K24
Gaál Attila 1978 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Gál Péter 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi R103
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R46
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K27
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K63
HARGITAI ZOLTÁN 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R16
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R47
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H24
Honti Péter 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R11
Horvath Zsolt 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi M2
Horváth Béla 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R90
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K88
Horváth Gergő 1988 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R9
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R118
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K9
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R23
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 nő K87
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R50
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R119
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R120
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Jobbágy András 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K89
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H19
József Czidor 1977 Mini távMini táv felnőtt férfi M17
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R121
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R122
Kalászi Gergő 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Kálvin Andor 1963 BVSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R125
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R104
Kanczler Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K90
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K79
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K29
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R54
Kármán József 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R24
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M9
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K30
Kelemen Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K91
Keményfi Zoltán 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Keményfi Zsuzsanna 1983 Rövid távRövid táv Master 1 nő R19
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R55
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R123
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R124
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R56
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Kiss Zsolt 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M24
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Kiss Szilárd 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R101
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R57
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R63
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K34
Könczöl Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R25
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K4
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R8
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 férfi R58
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R126
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H47
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K35
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R59
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R61
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Krisztián Gergő 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R91
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K110
Kulcsár István 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M10
Laczko András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R127
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H26
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R26
Landi Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K92
Lévai Zsolt 1965 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K93
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K94
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Marczal Marcell 2008 Mini távMini táv u13 fiú M25
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R64
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R65
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R128
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R129
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R130
Milánkovics Szabolcs 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R7
Milánkovics Szabolcs 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K95
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Molnár János 1977 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H22
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R131
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Nagy László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K75
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K42
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K97
Nemes Krisztián 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R89
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Nyári Krisztina 1967 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv master 3 nő M11
Ódor Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K68
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K44
Orosz Peti 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K45
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Pálffy György 1974 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Pánczél József 1981 Serrenők Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H20
Pánczél Miklós 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R95
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K46
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K66
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K69
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R71
Pásztor Róbert 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R96
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R69
Péter Dorka 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K65
Péter Nándor 2008 Mini távMini táv u13 fiú M14
Péter Soltész 1987 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H29
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M13
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K47
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R70
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M12
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R20
Pósa Bianka 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R132
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K80
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K98
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K99
Puskás Mónika 1967 Közép távKözép táv Master 3 nő K71
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R73
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R72
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K100
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K48
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Rudas Bálint 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K74
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M27
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R80
Schreiner Szabolcs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R134
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H14
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M15
Simon Zsolt 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K2
Solymosi Gábor 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R74
Somogyi András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K103
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K49
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Szabó Norbert 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K64
Szabó Gábor 1963 Mini távMini táv master 3 férfi M26
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K50
Szabó Tünde 1980 Rövid távRövid táv Master 2 nő R14
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K104
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Mini távMini táv felnőtt férfi M16
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R105
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K105
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R76
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H17
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K52
Szende Zoltán 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K67
Szeretőné Gödri Beáta 1970 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő R4
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R135
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R77
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R136
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U15 fiú R79
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R92
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K106
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R137
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R106
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K81
Tamàs Balla 1992 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R5
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tölli Tamás 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H18
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K56
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R83
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R81
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R82
Tóth Péter 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K62
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K55
Vanyek Roland 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K72
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Varga Tamás 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R2
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú R84
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H27
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K58
Veingartner Balázs 1976 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi K77
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H28
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R86
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R87
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Zsófia Czidor 2009 Mini távMini táv u13 lány M18



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}