X. Bakonyerdő Maraton 2020 - 2020.05.30
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K2
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R10
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 nő R11
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R8
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R12
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R9
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K3
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K10
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K18
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H1
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Gyergyádes Zoltán 1962 Közép távKözép táv Master 3 férfi K12
Havanecz Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K22
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K27
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K21
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H3
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K1
Kersánszki Tamás 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H4
Kun Dávid 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R1
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R3
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K5
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Steinmacher Máté 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R7
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Tamàs Balla 1992 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R5
TÓTH RAJMUND 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R16
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R15
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K9



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}