TOP Maraton Sorozat /TMS/ előnevezés /Balaton,Crosskovácsi,Bükk, Mátra/ - 2020.02.29
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adame László 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R617
Adame Ármin 2002 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi R618
Adámi Krisztina 1984 ÁkosBike Team Aszód Mini távMini táv felnőtt nő M221
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R612
Bakos János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R598
Balázs Ádám 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K380
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H118
Bartha Gábor 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R582
Bobula Dalma 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R579
Bognár Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K377
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R613
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R603
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R608
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv felnőtt férfi M217
Dallos Kornél 1976 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K376
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K381
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R595
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R596
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K370
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R580
Fazakas László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M222
Fazakas Bálint 2008 Mini távMini táv u13 fiú M223
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K371
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R590
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R614
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K384
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H114
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R583
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K364
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 nő K375
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R609
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R588
Jobbágy András 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K366
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R610
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R616
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R605
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R604
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K372
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K368
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K361
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R615
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R607
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M218
Kiss Szilárd 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R602
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R597
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H117
Laczko András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R611
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H116
Landi Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K365
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K367
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K358
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini távMini táv u13 fiú M219
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R587
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R585
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R593
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R586
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K363
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R600
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi K379
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K378
Pósa Bianka 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R584
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K369
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K373
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K362
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K382
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R589
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K359
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M220
Schreiner Szabolcs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K356
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R581
Somogyi András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K383
Szabó Gábor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M224
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K374
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R591
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K385
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R606
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R601
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K360
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R594
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R599
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K357
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R592
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H115



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}