Crosskovácsi Marathon 2021-TMS - 2021.06.12
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
András Jobbágy 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K42
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R56
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R57
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R59
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R25
Balogh György Márk 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R1
Bánhidi Dávid 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R19
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Bárczi Domonkos 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K43
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú M2
Baumann Viola 1986 Rövid távRövid táv Master 1 nő R2
Bedő Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R18
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R43
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K24
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R30
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R58
Budai Zsolt 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H1
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R12
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R44
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R36
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R45
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R38
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R41
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K31
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K5
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R42
Hambuch Bertold 1994 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi K44
Harsányi Zoltán 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R69
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
HERKE TAMAS 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Herter Gábor 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K45
Horváth Kristóf 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K25
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R62
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K54
Horváth Vilmos 2012 Mini távMini táv u11 fiú M4
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R61
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K46
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K16
István Bartl 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K7
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ K325
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R63
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R15
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Jónás Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R46
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi K301
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R64
Kereszty Marcell 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K18
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kóka Antal 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K33
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi K47
Kovács Bercel 2004 Buruczki Training System - BTS SE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K27
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini táv M1
Lakatos Gábor 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R3
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R31
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K19
Lukács Lóránt 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R32
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K40
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R47
Mészáros Norbert 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R65
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R22
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K34
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R78
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K38
Nyári Krisztina 1967 Mini táv M3
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R11
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K48
Papp Álmos 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Péter Barna 2008 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U15 fiú R35
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Polyik Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Ragoncza Ádám 1978 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ K327
Rajncsák Dávid 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R39
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R23
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R55
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K29
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K1
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K36
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Szántai Vecsera Bálint 1985 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K41
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Székely Viktor 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K30
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R8
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R53
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R10
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R33
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K53
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tasi Sándor 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R66
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R17
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K4
Tőkés Péter 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R24
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 501+WhPedelec férfi+ K326
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Vasas Richárd 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K15
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Volyka Ádám 2008 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U15 fiú R40
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Zsolt Simon 1973 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}