2024.06.15 13:10:01
XXIV. Bükk Maraton /XCMProTour 3./ - 2024.08.04
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Álmos Gergő 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 321
Bacsi Szilárd 1975 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 2 férfi 135
Bacsi Csongor 2006 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv U19 férfi 136
Bán Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 355
Becsei Kornél 1981 Sevenhills MTB SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 151
Berecz Péter 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi 126
Bereczky Dalma 2011 Mini távMini táv u15 lány 852
Béres Tamás 1976 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi 357
Béres Mirkó 2010 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú 356
Bokán Imre 1978 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi 344
Bokán Samu 2011 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú 343
Bokán Simon 2010 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú 342
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi 325
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi 148
Brogli Attila 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 367
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi 127
Czakó Csaba 1974 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 330
Czitkovics Kristóf 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U19 férfi 345
Darányi Bence 1995 KTM Team Hungary Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 6
Deák Dániel 1989 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi 368
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 351
Déri Miklós László 1957 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 347
dr. Biczó Balázs 1981 PedelecPedelec férfi 83
Erdélyi Béni 2011 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú 337
Farkas Péter 1994 GreenZone-ZKSE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 4
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi 150
Fodor László 1979 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi 142
Fuhl Melinda 1981 Rövid távRövid táv Master 2 nő 377
Gábor Nagy 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 329
Gáspár András 1975 GESU Bikewear Cycling Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 353
Géczi Levente 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi 123
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi 124
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 376
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 369
Hebők Attila 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi 129
Hegedűs Krisztián 2007 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi 331
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 333
Héja Richárd 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 326
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 379
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 324
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 354
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi 149
Jäger József 1972 PedelecPedelec férfi 84
Juhász László 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 371
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 348
Kakuk Csenge 2010 NAGY SE Mini távMini táv u15 lány 851
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi 339
Kasztl Zsolt 1970 PedelecPedelec férfi 81
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi 139
Kazi György 1968 PedelecPedelec férfi 77
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 133
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 130
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 362
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 3 férfi 144
Kőhalmi Attila 1980 Superior MTB Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 2
Kőmíves Károly Zsolt 1980 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi 341
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 373
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 3
Kovács Gergely 1975 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 2 férfi 122
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 5
Kovács-Béky Tamás 1984 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi 143
Kozár László 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 147
Krammer Zoltán 1969 PedelecPedelec férfi 82
Kronberger Olivér 1980 Gerecse mtb Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 145
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 360
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi 363
Lakos József 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 350
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 323
Litauszki Tibor 1996 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 334
Lukács Dávid 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 366
Maróti Katalin 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő 361
Matics Gyula 1975 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi 336
Matics Vince 2012 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú 335
Matiny Ákos 1983 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 365
Mészáros Attila 1973 Mini távMini táv master 3 férfi 850
Mezei Krisztián 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi 146
Miczkó János 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi 131
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi 152
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi 141
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 370
Nothof Gábor 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 378
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi 128
Pásztor László 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 134
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 349
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 346
Puskás Gergő 2005 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi 854
Puskás Ferenc Lajos 1972 Mini távMini táv master 3 férfi 853
Rákos Róbert 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 352
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 372
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 375
Siménfalvi Zoltán 1971 PedelecPedelec férfi 80
Solymosi Gábor 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 327
Sólyom Krisztina 1976 Közép távKözép táv Master 2 nő 121
Spetter Bram 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 1
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 137
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi 340
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt nő 140
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő 338
Szücs Miklos 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 364
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi 374
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő 185
Török Zoé Luca 2010 Mini távMini táv u15 lány 859
Török Gábor 1980 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi 858
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary PedelecPedelec férfi 76
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi 332
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi 359
Tóth Kristóf Gergő 2011 Mini távMini táv u15 fiú 856
Tóth Péter 1976 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi 855
Tóth Péter 2012 Mini távMini táv u13 fiú 857
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 328
Varga Ádám 1988 Bringabanda SC PedelecPedelec férfi 79
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 358
Vastag Dávid 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi 138
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 132
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 125
Zsebe Balázs 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 322
Zsolt Naszódi 1985 Sevenhills MTB SC PedelecPedelec férfi 78



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2024

{Adatvédelmi tájékoztató}