Crosskovácsi Marathon 2019-TMS - 2019.06.15
NévSzül. évEgyesületKategória
Abt Zsombor 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Ádám Szalkai 2005 Rövid távRövid táv U15 fiú
Alexandru Bran 1988 669 seiseinove team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Attila Somogyi 1966 E-Bike RaceE-Bike senior 3 férfi
Bakó Csaba 1968 Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Barbat Coriolan 1985 669 seiseinove team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bereczki Szilard 1977 Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13)
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Bottlik Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid távRövid táv U17 férfi
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U17 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Felnőtt nő
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Deák Zoltán 1963 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Erdélyi Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Farkas Richard 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Ferenczi Balázs 1995 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Fodor Zsolt 1985 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Gulyás Péter 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hadobás Ádám 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Hajzer Tamás 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Havrancsik Katalin 1989 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Hebling Lili 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv U19 nő
Helle Róbert 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Herceg Zoltán 1974 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kelemen Péter József 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Korcsog Klára 1981 Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13)
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Lekeny Márk 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Lelkes Márk 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lóczy Mária 1965 Közép távKözép táv Master 3 nő
Luca Gabriel 1977 669 seiseinove team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lukács Károly 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Majnár Krisztián 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Majnár Kristóf 2005 Rövid távRövid táv U15 fiú
Makk László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mátis Barnabás 1981 Pavé Cycling Academy Közép távKözép táv Master 1 férfi
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Mészáros László 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Molnár András 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mrkva Tamás 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Németh Lajos 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Pap Gyula 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Papp Zoltán 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pataki Roland 1992 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Pozsgai József 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Rantal-Tóth Zsuzsanna 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Rostetter Mátyás 1981 OgreBike Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Sass József 1977 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sátori Szabolcs 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U19 férfi
Schmid Christoph 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó Roland 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid távRövid táv U15 fiú
Száz Péter 2010 Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 fiú
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szekeres Norbert 2006 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u15 fiú
Toader Gabriela 1983 669 seiseinove team Közép távKözép táv Master 1 nő
Tomán Zoltán 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Tóth-Pál János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vass Gábor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zgut Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}