XIX. Bükk Maraton-TMS - 2019.08.04
NévSzül. évEgyesületKategória
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Baksa Tamás 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Bokros Ferenc 1963 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bondár László 1959 NYÍR-MTB ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
csaba nagy 1971 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Cseh Krisztián 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Csomós Imre 1985 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Dénes Száraz 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Erdélyi Gábor 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Eszik dr. Imre 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fodor László 1979 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fogarasi Péter 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gortva László 1968 DH Giraffe KCSE Mini távMini táv master 3 férfi
Gyűrű Tamás 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kecskeméti László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kókai Béla 1981 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Magyar Tamás 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Makk László 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mészáros László 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár Ildikó 1981 Közép távKözép táv Master 1 nő
Molnár András 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Tibor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pap Gyula 1957 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Pátrovics Richárd 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pozsgai József 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Répási Roland 1983 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sárosi Endre 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sátori Szabolcs 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi
Somogyi András 1990 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szabó Barnabás 2003 Mini távMini táv u17 férfi
Szabó Roland 2000 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szepesi György 1965 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Szigeti Ferenc 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szoó István 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Takács Boglárka 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő
Turnáczki Róbert 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ungor Péter 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}