XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019.05.26
NévSzül. évEgyesületKategória
Abrán József 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bajzát Zoltán 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bálint Tímea 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u15 lány
Benkő Dávid 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Boda Péter Kristóf 1991 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Bodrogai Gábor 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 2 férfi
csaba nagy 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 fiú
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Dremák Krisztián 1981 Superior MTB Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Dr. Papp András 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Egyed Csaba 1974 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakas László 1975 Focus Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kiss Vivien 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Mini távMini táv felnőtt nő
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Miloneán Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Miloneán Jonatán 2007 Mini távMini táv u13 fiú
Mogony Zsolt 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár Richárd 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Mucsi Dalma 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Németh Lajos 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Németh Róbert 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Oravecz Lora 2004 PCCC Rövid távRövid táv U17 nő
Pap Gyula 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Papp Zoltán 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Papp Róbert 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Pataki Zsóka 2001 PCCC Rövid távRövid táv U19 nő
Pataki Ferenc 1963 PCCC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pátkay Balázs 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pécsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő
Sándorné Varga 1964 Mini távMini táv master 3 nő
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U19 férfi
Sátori Szabolcs 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sipos Dávid 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szentgyörgyi Ádám 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Szuh Csaba 1991 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő
Tiszay András 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tóth Norbert 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Ungor Péter 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Varga Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Wilfing Zoltán 1974 Focus Team Hungary Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}