XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019.05.26
NévSzül. évEgyesületKategória
Abrán József 1971 Közép táv
Bajzát Zoltán 1984 Rövid táv
Bakocs Péter 1976 Rövid táv
Baksa Tamás 1986 Rövid táv
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team Rövid táv
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú táv
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Rövid táv
Boda Péter Kristóf 1991 Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú táv
Bottlik Gábor 1991 Rövid táv
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid táv
Csányi László 1970 FESTO - AM SE Rövid táv
Cseh András 1968 Mini táv
Cseh Bálint 2002 Mini táv
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid táv
Dalos Attila 1967 Közép táv
Deák Zoltán 1963 FESTO - AM SE Rövid táv
Dr. Papp András 1969 Rövid táv
Facskó Andrea 1979 FESTO - AM SE Rövid táv
Gönczy Gergő 1996 Hosszú táv
Gór Szabolcs 1985 Rövid táv
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid táv
Gyenes Balázs 1983 Közép táv
Háden Tamás 1979 FEMAT-ZKSE Rövid táv
Herczeg Ferenc 1966 Közép táv
Herczeg Lili 1992 Közép táv
ifj Herczeg Ferenc 1988 Közép táv
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Káldi Tamás 1975 FEMAT-ZKSE Közép táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Kecskeméti László 1982 Közép táv
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC Rövid táv
Kerekes Csaba 1973 Rövid táv
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kiss Bálint 1980 Mini táv
Kollár Dani 1994 Közép táv
Koncz Róbert 1968 Közép táv
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Mini táv
Kovács Tamás 1984 Rövid táv
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Mini táv
Mayer András 1964 Börzsöny Császárai Rövid táv
Miloneán Attila 1980 Rövid táv
Miloneán Jonatán 2007 Mini táv
Mitro Csaba 1985 Rövid táv
Mogony Zsolt 1978 Rövid táv
Molnár Gergő 1989 Rövid táv
Molnár Richárd 1976 Közép táv
Molnár László 1965 Közép táv
Molnár Antal 1980 Rövid táv
Nagy Sándor Attila 1968 Brigetio KSE Közép táv
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú táv
Oravecz Lora 2004 PCCC Rövid táv
Papp Zoltán 1979 Rövid táv
Papp Róbert 1981 Rövid táv
Pécsi Péter 1974 Közép táv
Prohászka László 1965 FESTO - AM SE Rövid táv
Ribár Gyula 1987 Mini táv
Sándor László 1992 Közép táv
Sátori Bence 2002 Crosskovácsi SE Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 Rövid táv
Selmeczi Imre 1968 Rövid táv
Simon Róbert 1979 Rövid táv
Simonyi András 1982 Waberer's Trek Team Rövid táv
Soós Győző 1970 FESTO - AM SE Rövid táv
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid táv
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv
Straubinger Péter 1971 ZEKE Rövid táv
Szabó Gábor 1974 Rövid táv
Szabó László 1976 Rövid táv
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép táv
Szeibert György 1973 Mini táv
Szoó István 1979 Mini táv
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép táv
SZŰCS Tibor 1972 Közép táv
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid táv
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid táv
Tenta Tamás 1976 Rövid táv
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini táv
Ungor Péter 1974 Rövid táv
Varga László 1974 barcycle Rövid táv
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép táv
Vingelmann Szabolcs 1978 Közép táv
Vratarics Kornél 1988 Hosszú táv
Zeke Norbert 1989 Rövid táv
Zgut Éva 1978 Rövid táv
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid táv
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú táv



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2019

{Adatvédelmi tájékoztató}