Crosskovácsi Marathon 2020-TMS - 2020.09.19
NévSzül. évEgyesületKategória
Abrán József 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Baksa Tamás 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Baranyai Ágnes 1985 Közép távKözép táv Master 1 nő
Bene Zoltán 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U17 nő
Csákai Bence 2003 PCCC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Dervalics Gábor 1977 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
dr Lovas András 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód Pedelec 501+WhPedelec nő+
Hacker Zoltán 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Hadobás Ádám 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Héjja Attila 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hidas Gergely 1972 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Holéczy Tibor 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Király Katalin 1995 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt nő
Kocsis Norbert 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Lévai András Bálint 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
oliver huber 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rigó Zsolt 1979 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szabó Tamás 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szarvas Attila 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő
Ugrai András 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Volyka Ádám 2008 Mini távMini táv u13 fiú
Zsivity Zorán 1986 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}