XX. Bükk Maraton-TMS - 2020.08.02
NévSzül. évEgyesületKategória
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Antal Éva Eső 1971 Mini távMini táv felnőtt nő
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Csépányi Péter 1972 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dudás-Szabó Lajos 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 nő
Ďurčov Milan 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Fodor Sándor 1967 Mini távMini táv master 3 férfi
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Egri Triatlon Klub Mini távMini táv master 3 nő
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Gortva László 1968 Green Riders Közép távKözép táv Master 3 férfi
Hadobás Ádám 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Hidas Gergely 1972 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kapornai Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Kiss Vivien 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Kiss Zoltán 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kiss Ica 1989 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Klamancsek Katalin 1968 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Lóci János 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Mátis Barnabás 1981 Pavé Cycling Academy Közép távKözép táv Master 1 férfi
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Molnár Tibor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Németh Róbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Németh István 1964 Mini távMini táv master 3 férfi
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pacz Adrienn 1992 Közép távKözép táv Felnőtt nő
Pap Gyula 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Pap Gyula 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Pataky Kitti 1985 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szalay-Kiss Mónika 1983 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 nő
Szarvas Attila 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szigeti Ferenc 1960 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Szoó István 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szücs Miklos 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tamás Bianka 1999 DVTK Cycling Team Közép távKözép táv Felnőtt nő
Tamás Tibor 1969 DVTK Cycling Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Tamás Bence 2006 DVTK Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tari László 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Török Csaba 1974 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 501+WhPedelec férfi+
Váradi András 2001 MLINKÓSOK Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Vikartovszky János 1977 Acélvakond Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Zsivity Zorán 1986 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}