Balaton MTB Maraton 2020.augusztus 16. - TMS - 2020.08.16
NévSzül. évEgyesületKategória
Abrán József 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Antal Éva Eső 1971 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Baksa Tamás 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Bátor Domonkos 2006 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Bátor Szilárd 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bélai Gábor 1968 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bene Zoltán 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Böröczky Péter 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Boromisza Zsolt 1991 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Cseh Tamas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csere Ildikó 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Ďurčov Milan 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Fazekas Imre 1983 Mini távMini táv felnőtt férfi
Ferenczy Péter 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Gerzsenyi Zsolt 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Háden Tamás 1979 ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Hadobás Ádám 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Háló János 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hidas Gergely 1972 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Hosszu Barnabás 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Jakab Jozsef istvan 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kálmán Vida 1980 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kelemen Gábor 1976 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Lakatos Tibor 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Laposa Tibor 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Liszicsán Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi
Mátis Barnabás 1981 Pavé Cycling Academy Közép távKözép táv Master 1 férfi
Mogony Zsolt 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Attila 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Németh József 1977 Hill's Angels Közép távKözép táv Master 2 férfi
Németh Róbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nemoda Zsolt 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Ökördi Réka 1974 Közép távKözép táv Master 2 nő
Pacz Adrienn 1992 Közép távKözép táv Felnőtt nő
Peschka Alfréd 1992 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Péter Zsoldos 1986 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Pongráczné Oláh Judit 1981 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid távRövid táv Master 1 nő
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 3 férfi
Rapai Gábor 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Rozgonyi Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Sági Anikó 1988 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Sándor Korcsok 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Schmid Christoph 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szabó Barnabás 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szarvas Attila 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szuh Csaba 1991 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő
Tóth Adél 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Tóth Csilla 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő
Vasas Mónika 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Vicze Bálint 2005 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid távRövid táv U17 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}