XVIII. MTB Pilis Kupa - UCI C2 XCO - 2020.09.13
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Gabriella 2009 ZKSE XCOU13 lány
Ádám Szabolcs 2006 ZKSE XCOU15 fiú
András Péter Patrik 2013 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Baluka Balázs 1978 Trek Team XCOMaster 2 férfi
Bánfai Olivér 2010 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Barabás Elsa Réka 2009 Superior MTB Team XCOU13 lány
Barabás Olivér János 2011 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Baranyi Dávid Áron 2002 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Benkó Barbara 1990 GHOST FACTORY RACING XCOElit nő
Berencsi Mátyás 2012 Speed-Way Team XCOU9 fiú
Berencsi Benedek 2008 Speed-Way Team XCOU13 fiú
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE XCOMaster 1 férfi
Bökönyi Huba Árpád 2013 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Bokros Csenge 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 nő
Borbély Tamás 2002 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Bruchner Regina 2006 ZKSE XCOU15 lány
Bruchner Máté 2011 ZKSE XCOU11 fiú
Bukovácz Anna 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU17 nő
Bungyis Panna 2006 Cube-Csömör XCOU15 lány
Búr Zsolt 1981 Vialand Racing Team XCOMaster 1 férfi
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCOU11 fiú
Burgermeister Bence 2012 Cube-Csömör XCOU9 fiú
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCOMaster 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE XCOMaster 2 férfi
Buzsáki Virág 2000 SVS Pro Team XCOElit nő
Csákai Bence 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOElit nő
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team XCOMaster 1 férfi
Cser Antónia 2010 Superior MTB Team XCOU11 lány
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team XCOU19 Férfi
Czenki Tamás 1981 ZKSE XCOMaster 1 férfi
Darányi Bence 1995 Buruczki Training System - BTS SE XCOELIT Férfi
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team XCOU15 fiú
Endrédi Máté 2005 ZKSE XCOU17 férfi
Erős Áron 2006 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Feldhoffer Bálint 2005 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Füri Mátyás 2005 BIKE ZONE Gödöllő XCOU17 férfi
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE XCOU19 Férfi
Gortva László 1968 Green Riders XCOMaster 3 férfi
Greman Szonja 2005 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU17 nő
Gubancsik Péter 1981 ZKSE XCOMaster 1 férfi
Hajder Benedek 2004 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Hajder Gergely 2008 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Hámori Koppány 2011 Focus Team Hungary XCOU11 fiú
Hasenfratz Péter 1976 PCCC XCOMaster 2 férfi
Hegedűs Heléna 2010 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU11 lány
Honti Tamás Attila 2012 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary XCOU13 fiú
Horváth Leó 2013 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Horváth Ármin 2013 ZKSE XCOU9 fiú
Horváth Bálint 2011 Focus Team Hungary XCOU11 fiú
Horváth Áron Mihály 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Illés Bence 2010 Focus Team Hungary XCOU11 fiú
Iván Borisz 2006 ZKSE XCOU15 fiú
Jánosi Ákos 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Kálmán Dániel Ákos 2007 ZKSE XCOU15 fiú
Kálmán Luca 2009 ZKSE XCOU13 lány
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE XCOMaster 3 férfi
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team XCOU17 férfi
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCOU11 lány
Kiss Emma Lotti 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCOU15 lány
Kiss Kata 2002 Acélvakond Cycling Team XCOU19 nő
Kiss Nikoletta Bettina 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCOU13 lány
Kiss Vince Daniel 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCOU15 fiú
KOVÁCS Jr. Béla 2011 Kontent-DKSI XCOU11 fiú
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU13 fiú
Kreácsik Miklós 1967 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOMaster 3 férfi
Kultsár Lőrinc 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Leányvári Sára 2004 DVTK Cycling Team XCOU17 nő
Leányvári Benjámin 2010 DVTK Cycling Team XCOU11 fiú
Leányvári Áron 2008 DVTK Cycling Team XCOU13 fiú
Lovász Máté 2010 Focus Team Hungary XCOU11 fiú
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCOU15 fiú
Magyar Gergő 2004 Port Hotels Grupo Sime XCOU17 férfi
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team XCOU17 férfi
Mármarosi Marcell 2010 Szekszárdi Szabadidős KE XCOU11 fiú
Mármarosi Alexa Ildikó 2009 Szekszárdi Szabadidős KE XCOU13 lány
Martonics Armand 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team XCOMaster 2 férfi
Miseta Levente 2010 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Molnár Ágoston 2010 Focus Team Hungary XCOU11 fiú
Monostori Noel 2005 BringAjka KSE XCOU17 férfi
Nagy Előd 2009 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU13 fiú
Nagy Lél Bátor 2009 Focus Team Hungary XCOU13 fiú
Nagy Beatrix 2007 PCCC XCOU15 lány
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCOMaster 2 férfi
Olcsvári Bulcsú 2013 ROAD Kse XCOU9 fiú
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCOU13 fiú
Oravecz Lora 2004 PCCC XCOU17 nő
Orosz Lili 2005 Acélvakond Cycling Team XCOU17 nő
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCOU15 fiú
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Parti András 1982 Trek Team XCOMaster 1 férfi
Pataki Barnabás 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Pollner Balázs 2005 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Rabi Kristóf 2009 ZKSE XCOU13 fiú
Rákosa Bence 2005 ZKSE XCOU17 férfi
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU15 fiú
Salga Ákos 1982 Trek Team XCOMaster 1 férfi
Sándor Zalán 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
schmidel regina 1999 Cube-Csömör XCOElit nő
Simon Márk 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team XCOU13 fiú
Sógor Bence 2006 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU15 fiú
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team XCOMaster 2 férfi
Specziár Olivér 2011 Kőbánya Cycling Team XCOU11 fiú
Steiner Bence György 2011 Hungaro Fondo XCOU11 fiú
Stojanovska Dalija 2010 Superior MTB Team XCOU11 lány
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU9 lány
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE XCOU15 fiú
Sylvester Balázs 2000 ZKSE XCOElit férfi
Szabó Léna 2007 ZKSE XCOU15 lány
Szabó Levente 2002 INTERCYCLING Team XCOU19 Férfi
Szabó Barna 2013 ZKSE XCOU9 fiú
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör XCOMaster 1 férfi
Szávai Petra 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCOU13 lány
Szilasi Dániel 2011 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Szücs Borbála 2009 ZKSE XCOU13 lány
Szücs Júlia 2007 ZKSE XCOU15 lány
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE XCOMaster 3 férfi
Takács Zsombor 2006 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Takács-Valent Márk 2004 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Terecskei Vince 2003 PCCC XCOU19 Férfi
Tóth Márkó 2005 Cube-Csömör XCOU17 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCOU13 fiú
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCOU13 fiú
Varga Csanád Lehel 2010 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU11 fiú
Varga Márk 2007 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST XCOU15 fiú
Vas Kata Blanka 2001 Merida Maraton Team-CST XCOElit nő
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Vock András 2007 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Vock Balazs 1970 Bakony Racing Team XCOMaster 3 férfi
Vock Mátyás 1998 Bakony Racing Team XCOElit férfi
Vona GáborKálmán 2009 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Zilahy Boróka 2008 Superior MTB Team XCOU13 lány
Zsembery Boldizsár 2007 Superior MTB Team XCOU15 fiú



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2020

{Adatvédelmi tájékoztató}