Crosskovácsi Marathon 2021-TMS - 2021.06.12
NévSzül. évEgyesületKategória
161281404614227 161281404614227 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Bánhelyi Gábor 1978 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bula Zsófia 2004 Rövid távRövid táv U19 nő
Csákai Bence 2003 PCCC Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Csoma Anita 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
dr Lovas András 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi
Jánosi Richárd 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Konkoly András 1969 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Landi Zoltán 1978 Focus Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Makovsky Mihály 2000 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Hosszú táv (Magyar Kupa)MK Felnőtt, M1, M2 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Péter Maszlag 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sályi Ferenc 1968 ProSport Team Košice CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép táv (Magyar Kupa)MK U19 férfi/nő, Felnőtt, M1, M2 nő, M3 férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}