Andreyev Kostyantyn |
1978 |
|
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Beck András |
1981 |
|
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Bezzeg Bendegúz |
2001 |
|
Közép távKözép táv Felnőtt férfi |
Bezzeg László |
1966 |
|
Rövid távRövid táv Master 3 férfi |
Blastyákné Fekécs Szilvia |
1969 |
|
Rövid táv Rövid táv Master 3 nő |
Blazsó Márton |
1980 |
Mesterbike 575 Team |
Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi |
Bóta Gergely |
1977 |
|
Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Bula Tamás |
1974 |
|
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Csámpa Tibor |
1971 |
Buruczki Training System - BTS SE |
Közép távKözép táv Master 3 férfi |
Csoma Anita |
1978 |
|
Mini távMini táv össze. felnőtt nő |
Czére Krisztián |
1976 |
ROAD Kse |
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Ďurčov Milan |
1964 |
|
Rövid távRövid táv Master 3 férfi |
Ďurčová Monika |
1966 |
|
Rövid táv Rövid táv Master 3 nő |
Garabás Gizella |
1973 |
|
Mini távMini táv össze. felnőtt nő |
Gortva László |
1968 |
Jbike Team |
Mini távMini táv master 3 férfi |
Gőz Péter |
1984 |
Superior MTB Team |
Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Honti Péter |
1985 |
Delta MTB Sopron |
Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Kiss Ica |
1989 |
|
Mini távMini táv össze. felnőtt nő |
Konkoly András |
1969 |
|
Pedelec 0-500WhPedelec férfi |
Landi Zoltán |
1978 |
Delta MTB Sopron |
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Lassu Bence |
1998 |
|
Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Maszlag Péter |
1975 |
|
Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Mátis Barnabás |
1981 |
Superior MTB Team |
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Mészáros Norbert |
1982 |
Szekszárdi Kerékpáros SE |
Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Molnár Tamás |
1974 |
|
Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Motován Ádám |
2006 |
Delta MTB Sopron |
Rövid távRövid táv U17 férfi |
Motován Dóra |
2008 |
Delta MTB Sopron |
Rövid távRövid táv U15 lány |
Motován Miklós |
1978 |
Delta MTB Sopron |
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Mura István |
1980 |
|
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Nagy Balázs |
1979 |
|
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Olajos Attila |
1976 |
FRO Racing |
Pedelec 501+WhPedelec férfi+ |
Osztermann László |
1977 |
Superior Team Sopron |
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Pap Gyula |
1957 |
Ózdi KE |
Rövid távRövid táv Master 4 férfi |
Péter Máté |
1993 |
|
Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Poór Brigitta |
1989 |
Merida Maraton Team-CST |
Közép távKözép táv Master 1 nő |
Raffai Pál |
1983 |
|
Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Sályi Ferenc |
1968 |
ProSport Team Košice |
Mini távMini táv master 3 férfi |
Simon Viktor |
2008 |
Kőbánya Cycling Team |
Rövid távRövid táv U15 fiú |
Simon László |
1984 |
|
Pedelec 501+WhPedelec férfi+ |
Sram Gábor |
1979 |
Bringabanda SC |
Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Staub Csaba |
1981 |
Kiválók-BakonySport KSE |
Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi |
Szalmási Ágnes |
1994 |
|
Rövid távRövid táv Felnőtt nő |
Szécsi Tamás |
1983 |
Bringabanda SC |
Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Szekely Peter |
1973 |
|
Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Sztankay Bálint |
1985 |
|
Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Szücs Gergely |
1973 |
Hit.hu Cycling Team |
Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi |
Szűcs Miklós |
1992 |
|
Közép távKözép táv Felnőtt férfi |
Takács Peter |
1966 |
|
Pedelec 501+WhPedelec férfi+ |
Takács Levente |
2002 |
|
Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Tóth Márk Martin |
2008 |
Crosskovácsi SE |
Rövid távRövid táv U15 fiú |
Ungor Gergő |
1996 |
|
Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Vas Péter |
1971 |
Merida Maraton Team-CST |
Közép távKözép táv Master 3 férfi |
Vass István |
1987 |
Buruczki Training System - BTS SE |
Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Zsidai Lilla |
2004 |
|
Rövid távRövid táv U19 nő |