VI. Sefag Kellys Zselic Maraton - 2021.08.15
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
161281404614227 161281404614227 1977 Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 1
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 300
Alexandrov Balázs 1986 ZKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 301
Bakonyi Tamás 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 325
Balogh Barnabás 1976 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 117
Bán Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 359
Beck András 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi 125
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 2 férfi 303
Béczi István 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 353
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi 316
Bíró Gergely 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 360
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 6
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi 123
Bosnyák Krisztián 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 304
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 5
Császár Dávid 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 358
Csermány Benedek 2004 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv U19 férfi 122
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő 361
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 342
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 362
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 321
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi 337
Dukai Tamás 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 343
Dukai Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 309
Esküdt István 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi 106
Esküdt Péter 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi 109
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi 130
Farkas Attila 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 363
Farkas László 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 305
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi 110
Fehér Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 349
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 100
Fledrich Károly 1976 E-bike Kellys KupaE-bike férfi 602
Fődi Gergely 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 322
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 111
Giriti ÁGI 1966 E-bike Kellys KupaE-bike nő 604
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 346
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi 104
HERKE TAMAS 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 319
Hidasi Dániel 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi 131
Honti Péter 1985 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 1 férfi 132
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő 115
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 364
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi 365
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 310
Jóföldi Márk 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 320
Juhász Dóra 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő 326
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 8
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 317
Kardos Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 311
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi 112
Kazi György 1968 E-bike Kellys KupaE-bike férfi 600
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 366
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 126
Kiss Gábor 1974 E-bike Kellys KupaE-bike férfi 601
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 367
Koczor László 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 339
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 344
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 133
Kónya Gábor 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi 135
Koós Balázs 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 357
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi 127
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő 351
Kovács Attila 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 323
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 3
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 324
Kugler Péter 1978 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 105
Kurucz Gábor 1961 Serrenők Közép távKözép táv Master 3 férfi 134
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi 368
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 306
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 335
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 347
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi 118
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi 107
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 338
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 327
Móczár Adorján 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi 124
Molnár Csaba 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 352
Müller Lajos 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 108
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Rövid távRövid táv Master 2 férfi 354
Nagy Dezső 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 307
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi 113
Nagy Balázs 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 369
Nagy Attila 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 331
Neuheiser Romuald 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 370
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 334
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 315
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi 136
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 7
Oroszlán Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 371
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi 103
Papp Álmos 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi 120
Pass Ferenc 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 332
Pelikán Gábor 1972 Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 9
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 312
Péter Soltész 1987 Buruczki Training System - BTS SE Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 1 férfi 4
Pincze Gábor 1976 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 356
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 336
Puskás Georgina 1978 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő 318
Ragoncza Ádám 1978 E-bike Kellys KupaE-bike férfi 603
Sabján György Szeverin 1984 Mecsek Maraton Team SE. Rövid távRövid táv Master 1 férfi 328
Sabján Viktória 1987 Mecsek Maraton Team SE. Rövid távRövid táv Master 1 nő 329
Schmid Christoph 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi 137
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 101
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi 138
Simon Zsolt 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 302
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 119
Szabo Robert 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 313
Szabó József 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 372
Szabó Dávid 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 340
Szabó Ákos 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 330
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi 373
Szemere Márton 1976 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv Master 2 férfi 128
Szemere Huba 2003 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv U19 férfi 129
Szerb Bence 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 345
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 308
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 348
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 355
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi 333
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 374
Tőkés Péter 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 341
Tolnai József (Üvegker 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 350
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 314
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi 121
Urbanik Miklós 1973 Hosszútáv Kellys KupaHosszú táv Master 2 férfi 2
Vajda Péter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 375
Varsányi Bernadett 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő 376
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 114
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi 116
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 102



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}