VI. Balaton Mountainbike Maraton - TMS - 2021.06.19
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R4
Andrási Balázs 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K52
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R97
Attila Pintér 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R73
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R48
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R49
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R7
Balogh Barnabás 1976 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
Balogh Krisztián 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid táv Rövid táv U19 nő R107
Bartha Nikolett 2000 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R91
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R102
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R8
Berecz Péter 1986 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R45
Blaskovits István 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R109
Böcsödi Károly 1985 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R77
Bognár Tamás 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R63
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv master 3 férfi K48
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R33
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R95
Cseh Tamas 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Csóti Jusztina 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R6
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R34
Czakó Csaba 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R57
Dalos István 1965 Közép távKözép táv master 3 férfi K59
Debreczeni Béla 1971 TúraTúra T10
Dervarics Tamás 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R105
Dorina Varga 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R101
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R26
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid táv Rövid táv U19 férfi R40
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv master 3 férfi K25
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid táv Rövid táv U19 férfi R84
Draskovits Ottó 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R64
Dravecz Dávid 1991 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R43
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Dr. Czibók Csilla 1959 TúraTúra T5
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R85
Fancsalszki István 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R58
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Fehér Gergő 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R88
Ferenc Juhasz 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R62
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K7
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R96
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K56
Fodor Balázs 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R72
Frész Roland 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R16
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv master 3 férfi K19
Harák Szilvia 1974 TúraTúra T3
Harsányi Zoltán 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R3
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R103
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Hoffer Bence 1986 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R71
Horváth András Ferenc 1991 Tatanka Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R46
Horváth Márk 1996 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R60
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R51
Horváth Bence 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R30
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K64
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K21
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K9
Hunyady László 1974 TúraTúra T7
Hunyady Beatrix 1981 TúraTúra T8
Imrefy István 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R42
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R50
Járai Ákos 1979 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R61
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K41
Juhasz Levente 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K66
Kajtor Zsolt 1975 TúraTúra T9
Kálmán Vida 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Kalmár Csaba 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R39
Kalocsai Norbert 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K26
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R100
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R89
Kaszó Balázs 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R37
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Kazi György 1968 Pedelec Pedelec férfi E3
Kele Gabriella 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R13
Kele Anett 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R12
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R98
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R55
Kereszty Marcell 1969 Közép távKözép táv master 3 férfi K16
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Kiss László 1971 TúraTúra T12
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R29
Kocsi Viktor 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R80
Kocsis Norbert 1976 TúraTúra T11
Koczor László 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R94
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R110
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv master 3 férfi K43
Korcsok Sándor 1981 TúraTúra T1
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi K35
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R66
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R65
Kozár László 1966 Közép távKözép táv master 3 férfi K17
Kreisz Valentin 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Kruzsics József 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R1
Kulcsár István 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R17
Kun László 1972 Kancellária SE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R79
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R56
Laibné Takács Erika 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R24
Lakos József 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K8
Lázár Benedek 1994 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R99
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R2
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R20
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K24
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K27
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv master 3 férfi K18
Martin Pintér 1990 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R11
Máté Selmeczi 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R90
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R86
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K55
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R78
Nagy Zsolt 1977 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R27
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Nagy László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Nagy Attila 1968 Közép távKözép táv master 3 férfi K44
Nagyistók Gábor 1970 Agro-Alfa Team Pedelec Pedelec férfi E1
Nemcsics Ákos 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R76
Németh András 2007 Rövid távRövid táv U15 fiú R25
Ódor Attila 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R5
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R47
Oroszlán Zoltán 1982 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R35
Oroszlánné Böszörményi Katalin Berta 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R36
Ottófi Edit 1976 TúraTúra T6
Pálffy György 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K62
Pánczél József 1981 Serrenők Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Papp Katalin 1974 Rövid táv Rövid táv Master 2 nő R104
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv master 3 férfi K63
Paróczi Csaba 1971 TúraTúra T15
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv master 3 férfi K3
Pásztor Róbert 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R23
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R44
Pesthy Péter 1973 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R75
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U15 fiú R52
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R53
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K46
Plaszkó Roland 1980 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R54
Polt András 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R74
Pósz Pál József 1986 FRO Racing Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R19
Puskás Rodrigo 1974 Kancellária SE Pedelec Pedelec férfi E2
Ragoncza Ádám 1978 Pedelec Pedelec férfi E5
Rákos Róbert 1976 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R106
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R38
Rampasek Gergely 1992 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R81
Rapai Gábor 1983 TúraTúra T2
Réger Tamás 1976 TúraTúra T4
Resli Béla 1981 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R18
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R28
Sári Tamás 1978 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R82
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K38
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv master 3 férfi K4
Simon Zsolt 1967 Közép távKözép táv master 3 férfi K1
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R31
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K30
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K54
Szabó Dávid 1984 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R92
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R83
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R93
Szemere Huba 2003 Közép távKözép táv U19 férfi K68
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K67
Szigeti Lilla 1987 Rövid táv Rövid táv Master 1 nő R41
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R21
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R108
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Szűcs Tamás 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K58
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv master 3 férfi K36
Talabér Sándor 1983 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R15
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K14
Teszár Zsolt 1988 Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R22
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K15
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec Pedelec férfi E4
Tóth Lili 1993 Bike4life Rövid táv Rövid táv Felnőtt nő R70
Tóth Gergely 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K49
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R69
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid táv Rövid táv Master 1 férfi R10
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv master 3 férfi K47
Tőzsér Ákos 2005 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R68
Trinkl Gáborné 1974 TúraTúra T14
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R9
Vanyek Roland 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K65
Varga Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Varga Dániel Botond 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R59
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K11
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Vida Ákos 2006 Rövid táv Rövid táv U17 férfi R67
Viktor Mészáros 1993 Rövid táv Rövid táv Felnőtt férfi R87
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv master 3 férfi K50
Zsolt Kuti 1987 Mecsek Maraton Team SE. Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Zsolt Simon 1973 Jbike Team Rövid táv Rövid táv Master 2 férfi R32



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}