XXI. Bükk Maraton-TMS - 2021.08.01
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Almádi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
András Jobbágy 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K32
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R57
Antal Bíró 1988 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E51
Babicsek Bernat 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R61
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R13
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő R72
Bartha Gábor 1986 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Becze Attila 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R12
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Bereczky Gáspár 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R22
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R58
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R53
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R10
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M4
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R18
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R46
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R44
Dreiszker Barna 2005 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv U17 férfi R55
Dreiszker Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R54
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R45
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R21
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K8
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R59
Fodor Sándor 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M6
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K41
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Egri Triatlon Klub Mini távMini táv master 3 nő M7
Fogarasi József 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi K33
Halek Tamás 1961 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R70
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K28
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R63
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R56
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E53
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K19
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H4
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K31
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H6
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Kereszty Marcell 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M2
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R8
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő R27
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi K46
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R47
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K14
Kriszt Norbert 1989 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E52
Kukk László 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R67
Kun László 1972 Kancellária SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M8
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R19
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R31
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Majoros Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R69
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K27
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R51
Matiny Ákos 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K48
Matus Tamás 1982 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M5
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Mészáros Dániel 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R11
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R41
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K42
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K30
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Nagy Richárd 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Nyári Krisztina 1967 Mini távMini táv master 3 nő M3
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R64
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U15 fiú R65
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R42
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R17
Ragoncza Ádám 1978 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E55
Rakovics András 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R29
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K21
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K9
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K45
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R35
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Székely Viktor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R33
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R38
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R23
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K47
Terecskei Vince 2003 PCCC Rövid távRövid táv U19 férfi R71
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K15
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E54
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R2
Tóth Lili 1993 Bike4life Rövid távRövid táv Felnőtt nő R3
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K20
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Ungor Péter 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R24
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Varga Ádám 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R49
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K25
Volyka Ádám 2008 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U15 fiú R50
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K22



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}