XXI. Bükk Maraton-TMS - 2021.08.01
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Abrán József 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R190
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6
Almádi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K12
Andras Sari 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R114
András Jobbágy 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K32
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R57
Antal Bíró 1988 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E51
Antal Tamás 1971 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R93
Antalné Varga Anita 1969 ZEKE Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R91
Árvay Dénes 1981 Bike Zone Gödöllő SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H35
Babicsek Bernat 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Bakos János 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H29
Balázs Viktor 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R170
Balázsovics György 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R195
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R61
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R13
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Barabás János 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R203
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő R72
Barkóczi Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R162
Bartha Gábor 1986 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Becze Attila 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R12
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K49
Benedek Gábor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K100
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Bereczki István 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R89
Bereczky Gáspár 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R22
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R168
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K68
Bócz Bendegúz 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R132
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Bodon Andor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K63
Bogádi György 1957 Ózdi KE Mini távMini táv master 4 férfi M21
Bogárdi Bálint 1985 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M12
Bokros Ferenc 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K111
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Mini távMini táv master 4 férfi M13
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Bordás Sándorné 1976 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M16
Bordás Sándor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R123
Borsi Tamás 1984 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R150
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H31
Bötös Bálint 1997 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M33
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R58
Brogli Attila 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K121
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H36
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Csaba Fáczán 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R80
Csank Zsolt 1976 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R112
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R189
Csehely Tamás 1976 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R159
Csépányi Péter 1972 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K94
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R117
Csizmár Annabella 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R131
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi K133
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K104
Csorba János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R53
Csuka Tamás 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R115
Csuka Zsolt 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R10
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M4
Danyi Szilvia 1984 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M34
Deák Zsombor 2008 Mini távMini táv u15 fiú M17
Deák Dániel 1989 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R88
Deák Ferenc 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K77
Debreceni Béla 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R104
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R204
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U17 férfi R205
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Demjén Gábor 1972 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H24
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R18
Dovák Krisztián 1981 HOTE SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K118
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R46
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
dr. Biczó Balázs 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R86
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R44
Dreiszker Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R54
Dreiszker Barna 2005 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv U17 férfi R55
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R45
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE Mini távMini táv össze. felnőtt nő M22
Erdélyi Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R121
Erdős László 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K115
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R21
Fehér Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R94
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R92
Fejes Gábor 1989 Cyclisticky klub SPARTAK TLMACE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H38
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K114
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
FEJES VIKTOR 1981 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H30
Feke Gábor 1987 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M31
Felleg Csaba 1980 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Fernye Lajos 1982 Egri Bájkerek Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H26
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R167
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K8
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R59
Fodor István 1984 NAGY SE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M10
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K41
Fodor Dávid 1996 Ózdi KE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H22
Fodor Sándor 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M6
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Egri Triatlon Klub Mini távMini táv master 3 nő M7
Fogarasi József 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Földi Bence 1993 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K127
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K95
Gábor Nagy 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R202
Gál István József 1949 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R108
Garai Gábor 1993 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H8
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K54
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R97
Giriti ÁGI 1966 Pedelec 501+WhPedelec nő+ E56
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R191
Gönczi Mátyás 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R134
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R111
Gubancsik Péter 1981 ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Gulyás Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R158
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R122
Gyenes Gábor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R99
Györe Szabolcs 1973 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H44
Gyulai Imre 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R126
Hacsi Ákos 1988 team3K Rövid távRövid táv Master 1 férfi R183
Halász Angéla 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R135
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K86
Halász László 1973 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R130
Halász Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R196
Halek Tamás 1961 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R70
Havasi Andrea 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R194
Házy Attila 1980 222 Sport Alapítvány Rövid távRövid táv Master 2 férfi R206
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K28
Hetyei Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R180
Hevér Zsuzsa 1967 MLINKÓSOK Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R106
Hevesi Kata 1967 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R136
Hidasi Dániel 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K110
Homonnai Krisztián 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K72
Horváth Tibor 1971 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 3 férfi R163
Horváth Adél 1999 Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép távKözép táv Felnőtt nő K119
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R63
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Horváth Ádám 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R172
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R56
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő K131
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K108
Hugyi Zoltán 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R192
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K134
Imre Laura 2004 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R200
Imre Zsófia 1970 PCCC Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R137
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K113
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E53
jakab péter 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R124
Jamrik Egon 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R120
Janda Zsolt 1987 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 1 férfi K65
Jánosi Richárd 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R90
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K19
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H4
Juhasz Levente 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K62
Juhász Tekla 1981 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M28
Juhász József 1977 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R182
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H34
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R146
Juhászné Pázmándi Márta 1989 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M30
Kanyó Gábor 1979 Superior MTB Team Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M35
Kanyó Szilas 2009 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú M32
Kapornai Gábor 1979 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M11
Kaposvári Konrád 1976 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E58
Karcsai Imréné Anna 1955 MLINKÓSOK Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R96
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M19
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K31
Katona Péter 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K107
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H6
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Kenyó Endre 1974 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M36
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R179
Kereszty Marcell 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Király Katalin 1978 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 nő K79
Király Lajos 1977 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K109
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K103
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H25
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi K128
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Kiss István 1976 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M2
Kiss Gábor 1978 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R151
Kiss Nóra 1984 Rövid távRövid táv Master 1 nő R201
Kiszely Ákos 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R188
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R118
Kocsis Norbert 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H14
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R8
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R79
Ködmön Dorottya 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R107
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K116
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R76
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K73
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő R27
Korsós Jázmin Réka 2005 Életerő KSE Mini távMini táv u17 nő M20
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K91
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R144
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi K46
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H41
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R47
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K125
Kovács Tibor 1979 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K124
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Kovács Tamás 1974 Merida Maraton Team-CST Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M26
Kovács Viktor Péter 1976 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E57
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K14
Krajnyák Tibor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K80
Kreácsik Miklós 1967 Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R207
KRISZTINA BARTALIS 1978 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R211
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K126
Kukk László 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R67
Kulcsár István 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R82
Kun László 1972 Kancellária SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Kurinczi Engelbert 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K129
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M8
Laczkó László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K97
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H42
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R85
Lancz Lancz 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
László Szabó 1978 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M24
László Brigitta 1975 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M40
Lászlók Zsolt 1974 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R199
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R19
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R31
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R105
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R197
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K70
Majoros Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R69
Markos Dániel 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R208
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R51
Máté Szakács 2005 Rövid távRövid táv U17 férfi R186
Matiny Ákos 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K48
Matus Tamás 1982 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M5
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R166
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R81
Mészáros Dániel 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R11
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R41
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Móczár Adorján 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K55
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K99
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R152
Molnár Péter 1989 HOTE SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H32
Molnár Dávid 1987 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M37
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K42
Molnár György 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K58
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R147
Mrkva Tamás 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K30
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Rövid távRövid táv Master 2 férfi R169
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K76
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Nagy Richárd 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Niebsch Robert 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R173
Nónay Fanni 1997 HOTE SE Közép távKözép táv Felnőtt nő K120
Norbert Kaposvári 1980 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E52
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R148
Nyári Krisztina 1967 Mini távMini táv master 3 nő M3
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R156
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K81
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H15
Pap Zsolt 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K130
Pap Gyula 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R153
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K66
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Pásztor Róbert 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R145
Pataki Zsóka 2001 PCCC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R138
Pataki Ferenc 1963 PCCC Közép távKözép táv Master 3 férfi K87
Pataki Barnabás 2003 PCCC Rövid távRövid táv U19 férfi R139
Pécsi Péter 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K137
Pelle Péter 1961 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R84
Pelle Kornél 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R83
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Péter Parizsa 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R140
Péter Soltész 1987 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Péter Katona 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K106
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R64
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U15 fiú R65
Petro Laszlo 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K64
Pipicz- Bús Dorottya 1974 Közép távKözép táv Master 2 nő K138
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R42
Poczik Viktor 1979 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M18
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R17
Pósa Bianka 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R185
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K105
Princz Attila 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R103
Puskás Gergő 2005 Mini távMini táv u17 férfi M15
Puskás Ferenc Lajos 1972 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M14
Puskás László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R87
P. Varga Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R165
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Ráduly Csaba 1980 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 2 férfi R209
Ragoncza Ádám 1978 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E55
Raji Ferenc 1975 team3K Rövid távRövid táv Master 2 férfi R181
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R100
Rakovics András 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R29
Rapp Gábor 1989 Drótkalózok Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H33
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R154
Rigó Anita 1984 Cube-Csömör Mini távMini táv össze. felnőtt nő M39
Romvári Loránd 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R127
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R175
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K21
Sausner Daniel 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H28
schmidel regina 1999 Cube-Csömör Közép távKözép táv Felnőtt nő K122
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K9
Semsei Balázs 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K112
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K51
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K75
Simon Péter 1967 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi M29
Simon Máté 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R184
Simon Péter 1998 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R174
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Soós Károly 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K98
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K27
Szabo Attila 1981 Vegan Energy Food Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H40
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M38
Szabó Ákos 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K56
Szabó György 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R101
Szabó Csepke 2008 Mini távMini táv u15 lány M25
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K45
Szabó Zsolt sándor 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H27
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K44
Szabó Ádám Lajos 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R73
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R35
Szalisznyó Róbert 1966 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi R119
Szarka Regő 2005 Rövid távRövid táv U17 férfi R164
Szaszkó Norbert 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K88
Szaszkó Dominik 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K89
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K50
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H37
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K74
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R110
Székely Viktor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R33
Szemere Márton 1976 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv Master 2 férfi K82
Szemere Huba 2003 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv U19 férfi K83
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R141
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R38
Szikora Zoltán 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K135
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K69
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R23
Szokolai Zsuzsanna 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R113
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi K136
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R77
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R109
Szűcs Tamás 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K57
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R160
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K47
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R78
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R176
Tamás Antal 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R95
Tamás Gyulai 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R193
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K90
Tari László 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R177
Terecskei Vince 2003 PCCC Rövid távRövid táv U19 férfi R71
Tóka Dániel 1994 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R198
Tokaji Máté 1999 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K15
Tömördi Zsolt 1977 Soproni Kerékpár Club Rövid távRövid táv Master 2 férfi R142
Törőcsik Péter Bálint 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H39
Török András 1974 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K117
Török Csaba 1974 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R149
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R171
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R9
Tóth Lili 1993 Bike4life Rövid távRövid táv Felnőtt nő R3
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K92
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K123
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E54
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K84
Tóth Tibor 1988 evosoft Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M9
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R2
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K20
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Ungor Péter 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R24
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Varga Ádám 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R128
Varga Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K85
Varga Dániel Botond 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R129
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R161
Varga István 1980 Szingo SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H18
Varga Ádám 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R49
Varga Péter 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R187
Vargyai József 1954 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R98
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Vasas Richárd 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K93
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K25
Vastag Dávid 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K101
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K132
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K67
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R155
Völgyi Bence 2003 Rövid távRövid táv U19 férfi R157
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R50
Vona Márton Gábor 2009 Cube-Csömör Mini távMini táv u13 fiú M27
Vona Gábor Kálmán 1977 Buruczki Training System - BTS SE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M23
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H19
Wencz Gergő 1992 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R178
Winter Zsófia 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R143
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R210
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K22
Zsofcsák Péter 1981 Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R125
Zsolt Fazakas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R74



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}