XIX. Mátra Maraton TMS - 2021.08.29
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R19
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R5
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R21
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R17
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R23
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R11
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R12
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R27
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R24
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K9
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kiss Bálint 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kovács Péter 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R13
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R3
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R10
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K15
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K16
Székely Viktor 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R9
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R26
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K4
Terecskei Vince 2003 PCCC Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Volyka Ádám 2008 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U15 fiú R22



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2021

{Adatvédelmi tájékoztató}