XIX. Mátra Maraton TMS - 2021.08.29
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ábrahám Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R61
Ágnes Fazekas-Klie 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R162
Andorka Gyula 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K50
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R19
Antal Tamás 1971 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R85
Antalné Varga Anita 1969 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 nő R84
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R235
Aradi Bendegúz 2007 Rövid távRövid táv U15 fiú R78
Attila Pintér 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R115
Bahul József 1980 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K98
Bakos János 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K63
Balázs Viktor 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R138
Balázsovics György 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R89
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R150
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R151
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U17 nő R5
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi R259
Baluka Balázs 1978 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Banya Zoltán 1980 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Bartokos Gábor 1973 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K146
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Belme Lajos 1968 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 3 férfi R21
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K21
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R7
Beöthy Miklós 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K145
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R47
Béres Mirkó 2010 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R230
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R97
Bicskei Sándor 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R90
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Bíró Balázs 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K38
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő R139
Bleján János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R220
Bócz Bendegúz 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R94
Bódán Zsófia 1994 Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R166
Bódi Attila 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R218
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K20
Bodon Andor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K87
Bogádi György 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R163
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K136
Borsi Tamás 1984 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R165
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K92
Botond Nagy 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R63
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R17
Brogli Attila 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Bús Miklós 2004 C.E.S. Közép távKözép táv U19 férfi K82
Buvár Emese 2005 Rövid távRövid táv U17 nő R242
Búvár Márton 2004 Közép távKözép táv U19 férfi K134
Csank Zsolt 1976 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 2 férfi R109
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R159
Csépányi Péter 1972 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R167
Cserpák Péter 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R249
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R42
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi K137
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K93
Csóka Zsolt 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Csóti Jusztina 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R23
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K142
Csuka Tamás 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R117
Csuka Zsolt 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R141
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R14
Dániel Tóth 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K111
Danyi Szilvia 1984 Rövid távRövid táv Master 1 nő R216
Da Silva Renato 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R176
david cone 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K76
Dávid Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R175
Deák Ferenc 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K74
Deák Róbert 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R64
Deák Zsombor 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R101
Debreceni Béla 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R119
Dékány Zsolt Ferenc 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K48
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R105
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv U17 férfi R106
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R147
Dorner Dávid Richárd 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R80
Dorner Martin Vendel 2010 Rövid távRövid táv U15 fiú R92
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R191
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R221
Dovák Krisztián 1981 HOTE SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K59
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi R72
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
dr. Biczó Balázs 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K81
Dr. Buvár István 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K135
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő R11
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R12
Dr. Timár Zsolt 1986 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H21
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 nő R168
Ďurčov Milan 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R171
Ďurčová Monika 1966 Rövid távRövid táv Master 3 nő R172
Eisenkrammer Károly 1969 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K123
Erdélyi Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R120
Erős Dávid 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R204
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K141
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi K34
Farkas Gergő 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R48
Farkas Ferenc 1980 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv Master 2 férfi R236
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R161
Fazekas Gergely 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R233
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K94
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R27
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K57
Feldhoffer Bálint 2005 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi R212
Feldhoffer András 1966 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 3 férfi K106
Ferenczi Ádám 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R144
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R51
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Fetter Zsolt 1974 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Filó András 1976 Mesterbike 575 Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R223
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Fodor Balázs 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R143
Fodor Dávid 1996 Ózdi KE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H14
Földi László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K58
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K99
Gál Milán 2007 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R192
Galajda Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R185
Garamszegi László 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R87
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R37
Girus Miklós 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K91
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R199
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R135
Grébel Szabolcs 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R133
Grmela Gábor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K131
Gubcsó László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R108
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R252
Gyenes Gábor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R104
Gyevát Ferenc 1968 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 3 férfi R241
György Csépe 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Halász Angéla 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R93
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K73
Hatos Henrietta 1992 Közép távKözép táv Felnőtt nő K53
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R24
Házy Attila 1980 222 Sport Alapítvány Rövid távRövid táv Master 2 férfi R196
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Herkules János 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Hetyei Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R234
Hevesi Kata 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő R86
Holéczy Tibor 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K56
Honti Péter 1985 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 1 férfi K147
Horvath Akos 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K64
Horvath Zsolt 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Horváth Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R130
Horváth Tibor 1971 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 3 férfi R203
Horváth Bence 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R254
Horváth Áron Mihály 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa Közép távKözép táv U19 férfi K130
Horváth Adél 1999 Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép távKözép táv Felnőtt nő K119
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K19
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R152
Horváth Csaba 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K148
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R30
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K107
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K109
Illés Bence 2010 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R186
Imre Laura 2004 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R153
István Szöllősi 2005 EGER MTB Rövid távRövid táv U17 férfi R134
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K133
jakab péter 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R121
Jakab Árpád 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R76
Janda Zsolt 1987 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 1 férfi K84
Jánosi Richárd 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R173
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R67
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K44
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R29
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H9
József Sivák 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R208
Juhasz Gergely 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R210
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R160
Juhász József 1977 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Kakszi János 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K116
Káldi Tamás 1975 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K110
Kálmán Vida 1980 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Kanyó Gábor 1979 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R215
Kanyó Szilas 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R228
Kapornai Gábor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R81
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K140
Kardics Krisztián 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R142
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K72
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi K103
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R154
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K9
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R245
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R181
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R174
Keresztesi Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R197
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K120
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi K97
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kiss András 1975 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R127
Kiss Vince Daniel 2006 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv U17 férfi R126
Kiss Nikoletta Bettina 2008 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv U15 lány R125
Kiss Bálint 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Kiss Gábor 1978 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R169
Kiss István 1976 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Kiss Attila 1972 Team Econix-CR Közép távKözép táv Master 2 férfi K115
Kiszely Ákos 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R77
Kocsi Tamás 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K67
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R103
Kocsis Norbert 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K144
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R35
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R33
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K65
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K39
Korpa István 2005 DVTK Cycling Team Rövid távRövid táv U17 férfi R107
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K42
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R209
Kortis Zalán 2003 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv U19 férfi K95
Kostyánszki Balázs 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R73
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H18
Kőszegi Krisz 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R44
Kovács Tamás 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K55
Kovács Tibor 1979 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R179
Kovács Péter 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K113
Kovács István 1975 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K100
Kovács Kinga 1999 UTE Közép távKözép táv Felnőtt nő K132
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H10
Kövecses Roland 1981 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Kozár László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R96
Krajnyák Tibor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K75
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R237
Kriston András 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R122
Krisztián Minárovics 2002 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R243
Krisztián Timár 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Kulcsár István 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R177
Kun Dávid 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K105
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R184
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R164
Landi Zoltán 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K149
Lassu Bence 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R225
Laukó Zoltán 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R251
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R13
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R3
Lőrincz János 1967 Bike Zone Gödöllő SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K85
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Lovász Máté 2010 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R187
Luzsi István 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R112
Luzsi Levente István 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R111
Mack Boldizsár 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U17 férfi R193
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R129
Major Zsombor 2008 Küllőnjárat Rövid távRövid táv U15 fiú R70
Major Krisztina 1996 Küllőnjárat Rövid távRövid táv Felnőtt nő R69
Major Béla 1966 Küllőnjárat Rövid távRövid táv Master 3 férfi R68
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi K101
Marlok Róbert 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R217
Marosffy Orsolya 1972 Száguldó Virágok SE Közép távKözép táv Master 2 nő K117
Marton Zsombor 2005 Rövid távRövid táv U17 férfi R71
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K121
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R10
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R148
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R32
Mészáros Máté 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K79
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R132
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R248
Miloneán Attila 1980 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R201
Miloneán Jonatán 2007 Vitalitás SE Rövid távRövid táv U15 fiú R200
Mindszenti Ákos 2004 DVTK Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi K129
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R180
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Molnár György 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K32
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Motován Dóra 2008 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 lány R256
Motován Ádám 2006 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi R255
Motován Miklós 1978 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K150
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Nagy Réka Emese 1988 Rövid távRövid táv Master 1 nő R178
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K40
Nagy Ádám 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R219
Nagy Lél Bátor 2009 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U15 fiú R188
Nemes Áron 2006 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U17 férfi R257
Nickelsz Kristóf 2007 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R246
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R123
Nyári Krisztina 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő R231
Nyiri András 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K54
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R113
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R190
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Rövid távRövid táv U15 fiú R189
Oravecz Lora 2004 PCCC Rövid távRövid táv U19 nő R226
Oravecz Olivér 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R227
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Orosz Gyula 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R88
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi K102
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K3
Pap Zsolt 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K126
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K17
Pásztor Róbert 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R98
Pekarek Tibor 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Péter Soltész 1987 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H4
Péter Batári 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R59
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R156
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U15 fiú R155
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi R214
Pincze Gábor 1976 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R55
Pintér Norbert 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K88
Pintér Zsolt 2006 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi R238
Plajer Lajos 1956 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv Master 4 férfi R258
Pollner Balázs 2005 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi K104
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R75
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R244
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R222
Rácz Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K139
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R53
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R46
Rauschenberger László 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R183
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R137
Romvári Loránd 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Rónay Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R250
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K27
Rozgonyi Péter 1972 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R124
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R79
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R100
Sashalmi Richárd 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K33
Schmidt Zoltán 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K138
Schrammel Pál 1959 Happy Bike SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R170
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K90
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K62
Simon Máté 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R195
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R194
Simon Péter 1967 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R232
Sipiczki Csaba 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H19
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K112
Sólyom László 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Spetter Bram 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K89
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K80
Susányi Tamás 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R205
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R206
Szabados Máté 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R128
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K16
Szabó Viktor 1983 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K128
Szabó Balázs 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K15
Szabó Ákos 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R95
Szakács István 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K77
Szalisznyó Róbert 1966 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi R136
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K108
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K41
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R239
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R91
Székely Viktor 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Szemán János 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R110
Szemán Gellért 2007 Rövid távRövid táv U15 fiú R131
Szemere Huba 2003 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv U19 férfi K46
Szemere Márton 1976 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Szentpéteri András 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K29
Szerző Péter 1992 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R99
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R82
Szihalmi Zsolt 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R62
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K78
Szilasi Dániel 2011 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R157
Szilasi László 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R158
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R9
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R26
Szoó-Kovács Tódor 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R31
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K4
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K127
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R49
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R149
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K96
Tamás Antal 2004 Rövid távRövid táv U19 férfi R83
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K47
Tarján Richárd 2007 Rövid távRövid táv U15 fiú R229
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K69
Távoly Tamás 1970 Speed-Way Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K24
Terecskei Vince 2003 PCCC Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Torma Gábor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K31
Török Balint 1984 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Török András 1974 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R56
Tóth Márkó 2005 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi R213
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R145
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Tóth Balázs 1982 Kanizsa HKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R34
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K68
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R198
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K118
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R240
Újfalusi György 1974 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K114
Varga Márk 2007 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R57
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R118
Varga Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K70
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K83
Varga Balazs 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Vargyai József 1954 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R74
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Vida Ákos 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi R60
Vock Balazs 1970 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K143
Vock András 2007 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U15 fiú R211
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R22
Vona Gábor Kálmán 1977 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R146
Wencz Gergő 1992 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R253
Wilfing Zoltán 1974 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K151
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R247
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R224
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K124
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K30
Zsidai Lilla 2004 Közép távKözép táv U19 nő K125
Zsolt Juhász 1971 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi R202
Zsolt Fazakas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R182
Zsolt Szulics 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R140



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}