Crosskovácsi Marathon 2022 - 2022.06.11
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ács Tamás 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Asztalos Máté 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Asztalos Sándor 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Asztalos Bence 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bakos János 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Baksa Zoltán 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Pedelec 0-504WhPedelec férfi
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U19 nő
Baranyi Attila 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Baumann Viola 1986 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Bedő Péter 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bencsik Ákos 1993 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bereczki István 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Bezzeg László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Boda Péter Kristóf 1991 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Borsodi David 1986 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bram Spetter 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Csigi Gergely Imre 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi
Csomós Imre 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid távRövid táv Master 4 nő
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Dr. Szelényi Tamás Péter 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Eszinger Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Fancsalszki István 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Farkas László 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Farkas Péter 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fehér Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fodor Tamas 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fodor István 1970 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Gál István József 1949 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Giriti ÁGI 1966 Pedelec 504+WhPedelec nő+
Gócza Balázs Bene 1989 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Gubcsó László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Havasi Dániel 1981 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Herter Gábor 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hetyei Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Hodász Tibor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Honti Károly 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Huba Eors 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Hunter Lydia 1996 Rövid távRövid táv Felnőtt nő
István Bartl 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Jäger József 1972 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Jónás Péter 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Jóny Maximilian 2013 Superior MTB Team Mini távMini táv u11 fiú
Juhász Áron 2009 Rövid távRövid táv U15 fiú
Karai Péter 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Kasza Attila 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kasza Attila 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Kazi György 1968 Pedelec 0-504WhPedelec férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kocsi Sándor Nagykáta SE 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kóka Antal 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi
Korpa István 2005 DVTK Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kőszegi Krisz 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi
krisztina Gàbor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Laczkó Olivér 2010 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú
Ladvenicza Tamás 1971 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Markos Dániel 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Márton Károly 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Maurovich Horvat Pál 1978 CsaládiCsaládi (U9, U11, U13)
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnar Janos 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár Tamás 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Tibor 1976 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Nemcsics Ákos 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Nickelsz Kristóf 2007 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Norbert Kiss 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Oláh Bence 1978 X2S Salomon Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Pánczél Miklós 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pass Ferenc 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Péter Markiel 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Péter Barna 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Pincze Gábor 1976 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Polyik Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Puskás László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Rajcsányi Máté 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Rajncsák Dávid 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Ráti Zsolt 1975 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Róbert Pásztor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sági Balázs 1987 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Sándor Dvorák 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sashalmi Richárd 1996 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Schwarz Janis 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Simonyi András 1982 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sitku Balázs 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Somogyi András 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Soós Károly 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szabó Dávid 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szántai Vecsera Bálint 1985 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szente András 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Szentpéteri András 1996 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szilágyi András 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szűcs Kulcsár János 1991 Pedelec 0-504WhPedelec férfi
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szvercsek Zsolt 1967 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Tafferner Bálint 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tagscherer Attila 1995 PCCC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tapaszto Zsolt 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Tari Viktor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tasi Sándor 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Terecskei Vince 2003 PCCC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Török-Ujfalussy Zsuzsanna 1985 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Tóth Edmond 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tóth Árpád 1959 Pedelec 0-504WhPedelec férfi
Tóth Balázs 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Tóth Gergő 1994 Pedelec 504+WhPedelec férfi+
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Vida Peter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Viktor Németh 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Wallis Nathaniel 1996 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Zádori István 1977 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zádor-Nagy Zsombor 2004 Közép távKözép táv U19 férfi
Zicsi Gábor 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Zsigmond József 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Zsirai László 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi
zsivity zorán 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zsolt Fazakas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}