XXII. Bükk Maraton - 2022.08.07
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R13
Almádi Judit 1983 Rövid távRövid táv Master 1 nő R184
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi R168
Asztalos Bence 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K55
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Bahul József 1980 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R110
Baisch Thomas 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R43
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R190
Balázs Edina 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R77
Balázs Viktor 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R142
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Pedelec 0-500WhPedelec férfi E1
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U19 nő R9
Balog Mihály 1997 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M20
Balog Péter 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R145
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U19 férfi R163
Baranyi Attila 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R55
Barta Tamás 1969 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E59
Bartha Gábor 1986 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K63
Bece-Tar Hunor 2013 Mini távMini táv u13 fiú M12
Becze Attila 1981 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M15
Bede Kinga 1982 Pedelec 501+WhPedelec nő+ E55
Bege Tamás 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Bege-Puskás Lívia 1998 Közép távKözép táv Felnőtt nő K29
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R35
Béni-Baisch Márta 1972 Közép távKözép táv Master 3 nő K22
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R11
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R14
Bereczki István 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R132
Bereczky Dalma 2011 Mini távMini táv u13 lány M6
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R122
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Binder László 1978 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R159
Biró Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R10
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Böcsödi Károly 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Bócz Bendegúz 2000 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K92
Boda Péter Kristóf 1991 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H10
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Bondár Lászlo 1959 NYÍR-MTB Mini távMini táv master 4 férfi M16
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Brechtken Gunnar 1973 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M35
Brechtken Daniel 2011 Mini távMini táv u13 fiú M34
Cseh Gábor 1971 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R54
Csépányi Péter 1972 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R111
Cserpák Péter 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R146
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R47
Csizmadia Kadosa 2009 Rövid távRövid táv U15 fiú R156
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi K9
Csomós Imre 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Csuka Tamás 1987 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M29
Csuka Zsolt 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R99
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R68
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Czenki Tamás 1981 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép távKözép táv Master 2 férfi K123
Czibere Gábor 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K91
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K40
Dániel Tóth 1989 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R167
Deák Ferenc 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K76
Deák Zsombor 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R98
Debreceni Béla 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R71
Dékány Zsolt Ferenc 1977 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Dervalics Gábor 1977 ZKSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H18
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R67
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K32
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K31
dr. Biczó Balázs 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R191
Dr. Czibók Csilla 1959 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R56
dr. Halász Dávid 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R123
dr. Schill Szabolcs 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K68
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R57
Erdélyi Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Erdélyi Béni 2011 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R100
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K69
Fáczán Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R95
Fancsalszki István 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Farkas Ferenc 1980 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv Master 2 férfi R169
Farkas Péter 1994 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H5
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Fehér Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R126
Fehér Gergő 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R23
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R48
Fejes János 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K3
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H53
FEJES VIKTOR 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Foczko Tamas 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R102
Foczko Tamas 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R101
Fodor Tamas 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Fodor István 1984 NAGY SE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M4
Földi Balázs 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K107
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K82
Fukker Norbert 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K62
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R19
Gábor Nagy 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R4
Gál Tamás 1966 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
Gál Tamás 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R84
Gál Péter 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K105
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R46
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K23
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R120
Giriti ÁGI 1966 Pedelec 501+WhPedelec nő+ E58
Girus Miklós 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K37
Göböly Csaba 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K66
Göcző Gabriella 1982 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 2 nő R143
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R94
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Grébel Szabolcs 1994 FRO Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R160
Gubcsó László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R86
Gyenes Gábor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R59
Gyergyádes Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R153
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi K84
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R82
Halász Angéla 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R131
Harsányi Márk 1992 Közép távKözép táv Master 1 férfi K28
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R24
Havanecz Márk 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R181
Heizler Zsolt 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K54
Hetényi Anita Vanda 1984 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 1 nő R106
Hetyei Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R50
Hevesi Kata 1967 Rövid táv Rövid táv Master 3 nő R103
Hevesi Richárd 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H13
Hidasi Dániel 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R164
Hideg András Zalán 2009 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R170
Honti Péter 1985 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 1 férfi K110
Honti Károly 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R27
Horváth Adél 1999 WSA greenteam Közép távKözép táv Felnőtt nő K118
Horváth Kristóf 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K60
Horváth Sándor 1980 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K108
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K75
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K13
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R69
Horváth Szabolcs 1980 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K95
Horváth Máté 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K72
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R141
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K94
Huszár Norbert 1970 Salgótarjáni HKE Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E62
Hüvösvölgyi-Nagy Zsuzsanna Szandra 1987 Vegan Energy Food Team Mini távMini táv össze. felnőtt nő M21
Ibrányi Attila 1981 222 Sport Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K98
Ifj. Vedres Gábor 2001 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H12
Imre Adamek 1979 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E53
Imre Laura 2004 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R134
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R180
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K51
Jäger József 1972 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E52
jakab péter 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R176
Jász Dániel 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K15
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R33
Jobbágy Csaba 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K2
Juhász László 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K74
Juhász Bence 2008 Mini távMini táv u15 fiú M22
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Juhász Áron 2009 DVTK Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R117
Juhász- Vedres Renáta 1991 Rövid távRövid táv Master 1 nő R154
Kakuk Csenge 2010 Mini távMini táv u13 lány M7
Kakuk József 1992 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M23
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R127
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R73
Kaszás Iván 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K57
Katona Dániel 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R182
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K38
Kazi Alex 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R125
Kazi György 1968 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E2
Kenyó Endre 1974 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M9
Kenyóné Süli Melinda 1976 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M8
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U19 férfi R138
Király József 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K85
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K73
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K61
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K11
Kiss Csongor 2010 Mini távMini táv u13 fiú M5
Kiss László 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R15
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Kiss Bálint 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Kiss Gábor 1978 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R112
Kiss Réka Emília 2004 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M37
Kiss-Kulcsár Marietta 2011 Mini távMini táv u13 lány M2
Kiss-Kulcsár Zsuzsanna 2009 Rövid távRövid táv U15 lány R16
Kocsi Sándor Nagykáta SE 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R44
Kocsi Viktor 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R5
Kocsis Bertalan 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R175
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R38
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R128
Ködmön Dorottya 1992 Rövid távRövid táv Master 1 nő R40
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Közép távKözép táv Master 3 férfi K25
Kolos Levente 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K65
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K44
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K14
Konkoly András 1969 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E57
Korpa István 2005 DVTK Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi K77
Korsós Zoltán 1969 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K90
Korsósné Hődör Katalin 1973 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 nő R129
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R166
Kőszegi Krisz 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R74
Kovács Tamás 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H19
Kovács János 1981 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E4
Kovács Bálint 2004 Közép távKözép táv U19 férfi K19
Kovács Ádám 2001 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R79
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K43
Kovács István 1975 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K83
Kovács András 1966 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E60
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H8
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K45
Kozaróczy Tamás 1990 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M26
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R171
Krisztián Kovács 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R7
krisztina Gàbor 1990 Rövid távRövid táv Master 1 nő R8
Kukla Tamás 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K115
Kulcsár Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R93
Kulcsár Gábor 1977 Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Közép távKözép táv Master 2 férfi K109
Kulcsár Katalin 1972 Mini távMini táv master 3 nő M3
Kurucz József 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R108
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R109
Lénárt Tímea 1980 Rövid távRövid táv Master 2 nő R152
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R2
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R61
Lóci János 1970 Közép távKözép táv Master 3 férfi K81
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R147
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R22
Magyar Márk 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R155
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K93
Makai András 1978 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E51
Maróti Katalin 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő R18
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K87
Matics Gyula 1975 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi R104
Matics Vince 2012 Bike4life Mini távMini táv u13 fiú M17
Matiny Ákos 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R81
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K100
Matus Tamás 1982 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M11
Mayer Gábor 1982 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R64
Megyesi Péter 2014 Mini távMini táv u13 fiú M36
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R85
Mészáros Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K70
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R89
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R157
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Molnar Janos 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K46
Molnár György 1978 HOTE SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K117
Molnár Tamás 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R76
Molnár Péter 1992 Ózdi KE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M19
Molnár János Levente 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R37
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H78
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R12
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R49
Nagy Ádám 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R96
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Pedelec 0-500WhPedelec férfi E7
Nagy Szabolcs 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K103
NÓRA BUDAI 2011 Mini távMini táv u13 lány M14
Norbert Aknay 1976 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E56
Norbert Budai 1972 Mini távMini táv master 3 férfi M13
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K111
Nyári Krisztina 1967 Mini távMini táv master 3 nő M32
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R158
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Rövid távRövid táv U15 fiú R114
Ombodi Gabriella 1976 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M10
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K47
Osztermann László 1977 Alpokalja-Főnix Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K71
Pallag Tamás 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K101
Pap Zsolt 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K5
Pap Gyula 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R113
Papp Misi 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R187
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K34
Pass Ferenc 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R26
Péter Barna 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R149
Péter Katona 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R183
Pintér Attila 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R92
Pintér Zsolt 2006 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi R172
Polgár Sándor Bendegúz 2004 Közép távKözép táv U19 férfi K80
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M27
Polt András 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R20
Puskás Gergő 2005 Rövid távRövid táv U19 férfi R62
Puskás Ferenc Lajos 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi K36
Rácz Gábor 1963 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E5
Ráduly Csaba 1980 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R45
Rapp Gábor 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Rappay Balázs 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K119
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R130
Ringert Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Róbert Pásztor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R31
Rosta Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K48
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R118
Rózsavölgyi Péter 1980 FRO Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi R179
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K102
Salgóvári István 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R72
Sándor Dvorák 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R63
Sárvári János 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R150
Sashalmi Richárd 1996 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi K56
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Semsei Balázs 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H14
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K35
Simon Péter 1967 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R178
Simon László 1984 Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E54
Simon László Zsolt 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R90
Sitku Balázs 1997 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K79
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Spang Ottó 1961 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R78
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R39
Szabó Zénó 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R177
Szabó Dávid 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R193
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Szabó Balázs 1975 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K121
Szabó Zsolt sándor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Szabó György 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R144
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K89
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R65
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi K124
Szalay-Kiss Mónika 1983 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv Master 1 nő R161
Szarvas Zoltán 1994 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E6
Szarvas Katalin 1989 Mini távMini táv össze. felnőtt nő M30
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K86
Szemán János 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R91
Szemere Márton 1976 Sevenhills MTB SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K99
Szentpéteri András 1996 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K64
Szentpéteri Gábor 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H20
Szikora Zoltán 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K67
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Szívós János 1969 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R189
Szmilkó Tamás 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Szrenkó Zoltán 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R185
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Szücs Miklos 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R188
Szücs Marcell 2009 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R173
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R148
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R28
Tagscherer Attila 1995 PCCC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R121
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R66
Takács Attila 2008 Rövid távRövid táv U15 fiú R137
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K88
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R87
Takács Tibor 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R136
Taks Sándor 1979 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M31
Tamási Bulcsú Tonuzóba 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv U19 férfi R165
Tarján Richárd 2007 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R17
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R119
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K58
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R133
Tömördi Zsolt 1977 Soproni Kerékpár Club Rövid távRövid táv Master 2 férfi R186
Torma Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R124
Törőcsik Péter Bálint 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H2
Török Csaba 1974 Ózdi KE Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M18
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R88
Tóth Tibor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R192
Tóth Tibor 1988 evosoft Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M28
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 501+WhPedelec férfi+ E61
Tóth Tamás 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H22
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 4 férfi R70
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R105
Tóth Péter 1976 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M24
Tóth Kristóf Gergő 2011 Mini távMini táv u13 fiú M25
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi K52
Tóth-Lovász Gergely 2001 Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R80
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú R174
Turnáczki Róbert 1979 Pedelec 0-500WhPedelec férfi E3
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Varga Balázs 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R162
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K113
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R30
Vargyai József 1954 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R135
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K97
Varsányi Zoltán 2008 Közép távKözép táv U19 férfi K116
Varsányi András 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K114
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
vermes áron 2008 Imperátor-PTE-PEAC Rövid távRövid táv U15 fiú R140
vermes csaba 1972 Imperátor-PTE-PEAC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R139
Vincze Dávid 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K104
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R151
Wilfing Zoltán 1974 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K112
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K27
Zsidai Lilla 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő K120
Zsolt Fazakas 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R83
Zsótér Gergely 1984 Mini távMini táv össsz. felnőtt férfi M33



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}