VII. Tuttibringa Sefag Zselic Maraton XCM OB - 2022.04.24
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Ádám Kasos 1979 E-bikeE-bike férfi 603
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 309
Alexandrov Balázs 1986 ZKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 315
Andrási Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 378
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi 124
Becsei Kornél 1981 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 300
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Közép távKözép táv Master 3 férfi 152
Bencsik Ákos 1993 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi 119
Béres Bence Zsolt 1996 ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 396
Blazsó Márton 1980 Imperátor-PTE-PEAC Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 13
Boda Péter Kristóf 1991 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 6
Bodon Andor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi 141
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 32
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 14
Bungyis Panna 2006 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 nő 420
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 26
Cser Gábor 1982 Alpinbike Team Endura Giant High5 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 30
Csigi Gergely Imre 1999 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 357
Csima Ferenc 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 389
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi 103
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 369
Darányi Bence 1995 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 21
Deák Dániel 1989 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi 364
Dervalics Gábor 1977 ZKSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 18
Dolezsar Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 372
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi 368
Dovák Krisztián 1981 HOTE SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 22
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 398
Dr. Timár Zsolt 1986 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 16
Erdélyi Zsolt 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi 123
Esküdt László 1954 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 399
Esküdt Roland 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 358
Farkas Péter 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi 114
Farkas László 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 350
Farkas Dániel Levente 1999 Telki BikeTeam Közép távKözép táv Felnőtt férfi 127
Farkas Tibor 1990 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 11
Farkas György 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 387
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi 132
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő 301
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 102
Feldhoffer Bálint 2005 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi 154
Ferenczi Balázs 1995 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 24
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 3
Fodor Tamas 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi 125
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi 313
Gáspár András 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 346
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 136
Gerely Attila 2002 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 17
Gergely Koppány Máté 2006 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi 421
Giriti ÁGI 1966 E-bikeE-bike nő 601
Giriti Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 373
Gombkötő Bálint 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 380
Greman Szonja 2005 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő 166
Grosz Zoltán 1976 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 7
Gyallai Soma 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 370
Gyergyádes Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 374
Halkovics Ádám 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi 112
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő 316
Havanecz Márk 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 400
Havasi György 1973 Hírös Pockok Honvéd SE++ Rövid távRövid táv Master 2 férfi 335
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 384
Hegedűs Krisztián 2007 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi 383
Hetyei Tamás 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 359
Horvath Attila 1975 Kanizsa HKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 142
Horvath Zsolt 1979 E-bikeE-bike férfi 600
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 330
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 107
Horváth Adél 1999 WSA greenteam Közép távKözép táv Felnőtt nő 165
Hosszu Barnabás 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 347
Imre Adamek 1979 E-bikeE-bike férfi 602
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 334
Járfás Luca 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt nő 348
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 328
Jóföldi Márk 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 390
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 12
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 19
Kalmár Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 342
Káplár Ferenc 1968 Sevenhills MTB SC E-bikeE-bike férfi 605
Kardos Csongor 2007 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi 427
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 3 férfi 104
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő 360
Kármán József 1955 Trek Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi 397
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi 143
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 128
Kenesei Benjámin 1998 Cube-Csömör Közép távKözép táv Felnőtt férfi 134
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 9
Kerek Róbert 1977 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 401
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U19 férfi 302
Király Ákos 1972 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 419
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi 131
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi 149
Kiss László 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 375
Kiss Attila 1972 Team Econix-CR Közép távKözép táv Master 3 férfi 163
Kocsi Sándor Nagykáta SE 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 361
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Közép távKözép táv Master 3 férfi 115
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 329
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 120
Konkoly András 1969 E-bikeE-bike férfi 606
Koós Balázs 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 317
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 4
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi 146
Kovács Attila 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 303
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi 111
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 5
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú 425
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 344
Kulcsár István 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 355
Kurucz Gábor 1961 Serrenők Rövid távRövid táv Master 4 férfi 391
Laczkó András 1977 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 2 férfi 351
Lakos József 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 376
Leányvári Sára 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő 155
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 304
Litauszki Tibor 1996 Szerpentin KE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 392
Lőkös Gabriella 1982 NYKSE Rövid távRövid táv Master 2 nő 402
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 327
Mack Boldizsár 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U17 férfi 417
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi 105
Major Attila 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 381
Markos Dániel 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 305
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 336
Mátis Barnabás 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 148
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi 362
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 393
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 1
Mindszenti Ákos 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi 156
Molnar Janos 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 2
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 126
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi 144
Nádai Péter 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 414
Nagy Ferenc Ottó 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 403
Nagy Vince 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi 133
Nagy Attila 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 407
Nánássy Máté 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi 411
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 3 férfi 422
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 25
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 312
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 320
Oláh Zoltán 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 409
Omer Szilágyi 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 306
Orbán Dániel 1982 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 23
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi 121
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 15
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi 100
Papp Zoltán 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 137
Pass Ferenc 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 310
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 318
Pelikán Gábor 1972 Közép távKözép táv Master 3 férfi 147
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 321
Péter Mirkóczki 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 331
Pincze Gábor 1976 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi 117
Polgár Dóra 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt nő 413
Pollner Balázs 2005 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv U19 férfi 150
Posza Ádám Zorán 2006 Rövid távRövid táv U17 férfi 385
Ráduly Csaba 1980 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 2 férfi 339
Rajcsányi Máté 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 332
Rákos Róbert 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 377
Rákosa Bence 2005 ZKSE Közép távKözép táv U19 férfi 164
Rampasek Gergely 1992 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 337
Rigó Anita 1984 Cube-Csömör Rövid távRövid táv Master 1 nő 338
Róbert Pásztor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 311
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 352
Sándor Dvorák 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 356
Sashalmi Richárd 1996 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 8
Scherer Richárd 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 382
Schmid Christoph 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi 153
schmidel regina 1999 Cube-Csömör Közép távKözép táv Felnőtt nő 157
Schmidt Gergely 1987 FRO Racing Közép távKözép táv Master 1 férfi 122
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 101
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi 108
Simon Zsolt 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 307
Simon Béla Szabolcs 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 343
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú 416
Spang Ottó 1961 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 333
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 151
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 109
Steinhardt Norbert 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 408
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi 345
Sylvester Balázs 2000 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 27
Szabó Gábor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi 110
Szabó Dániel 2009 Rövid távRövid táv U15 fiú 418
Szabó Gábor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 404
Szabó Dávid 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 340
Szabó Dávid 1994 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 322
Szabó Botond 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 365
Szabolcs Fejér 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi 138
Szántai Vecsera Bálint 1985 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 férfi 118
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 28
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi 412
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 nő 145
Szerb Bence 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 367
Szerecsen Mihaly 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 371
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi 116
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő 415
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 20
Sztankay Bálint 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi 113
Szvercsek Zsolt 1967 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 3 férfi 323
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 324
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi 379
Takács-Valent Márk 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi 158
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő 139
Tarján Richárd 2007 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi 314
Tatár Zsombor 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 388
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 405
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi 140
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 308
Terecskei Vince 2003 PCCC Közép távKözép táv Felnőtt férfi 135
Tölgyes Mátyás 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 366
Tolnai József 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 394
Torma Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 406
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 353
Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi 363
Tóth Márkó 2005 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi 159
Tóth Balázs 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 325
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary E-bikeE-bike férfi 604
TÓTH RAJMUND 1970 PROTÚR Közép távKözép táv Master 3 férfi 130
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U15 fiú 426
Ujcz Gyorgy 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 326
Ujváry András 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 341
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 10
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 2 férfi 129
Varga Gábor 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 395
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 354
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi 410
Vas Péter 1971 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 3 férfi 160
Vas Barnabás 2006 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi 423
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 106
Vingl Balázs 1998 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 386
Vock Balazs 1970 Cube-Csömör Közép távKözép táv Master 3 férfi 161
Vock András 2007 Cube-Csömör Rövid távRövid táv U17 férfi 424
Vock Mátyás 1998 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi 29
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú 319
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi 33
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 31
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi 349
Zsidai Lilla 2004 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 nő 162



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}