VII. Tuttibringa Sefag Zselic Maraton XCM OB - 2022.04.24
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 309
Alexandrov Balázs 1986 ZKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi 315
Becsei Kornél 1981 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi 300
Belme Lajos 1968 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi 330
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv U19 férfi 103
Fehér Zita 1982 Rövid távRövid táv Master 2 nő 301
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi 102
Fülöp Levente 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi 313
Halkovics Ádám 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi 112
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő 316
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi 107
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 334
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 328
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi 104
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U19 férfi 302
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi 329
Koós Balázs 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 317
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi 111
Kovács Attila 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 303
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 304
Losonczi Laszlo 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 327
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U17 férfi 105
Markos Dániel 1991 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 305
Mikóczi Géza 1978 Sólyom Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 1
Molnar Janos 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi 2
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 312
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 320
Omer Szilágyi 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 306
Pap Péter 1984 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi 100
Pass Ferenc 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 310
Pátkai Roland Ferenc 1995 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 318
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 321
Péter Mirkóczki 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi 331
Rajcsányi Máté 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 332
Róbert Pásztor 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 311
Selmeczi Imre 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi 101
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi 108
Simon Zsolt 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 307
Spang Ottó 1961 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 333
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi 109
Szabó Gábor 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi 110
Szabó Dávid 1994 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 322
Szvercsek Zsolt 1967 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 3 férfi 323
Szvercsek Márk 2001 ROAD Kse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi 324
Tarján Richárd 2007 Rövid távRövid táv U17 férfi 314
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi 308
Tóth Balázs 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 325
Ujcz Gyorgy 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi 326
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi 106
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi 319



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}