2024.04.24 11:50:02
Crosskovácsi Marathon 2024 /XCMProTour 2./ - 2024.06.15
NévSzül. évEgyesületKategóriaRszám
Álmos Gergő 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Angeli Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Bacsi Szilárd 1975 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Bacsi Csongor 2006 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Közép távKözép táv U19 férfi K15
Balogh Dávid 2005 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R55
Bán Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R57
Berecz Péter 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K6
Béres Mirkó 2010 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R37
Béres Tamás 1976 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Bokán Imre 1978 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi R24
Bokán Simon 2010 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú R22
Bokán Samu 2011 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U15 fiú R23
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R2
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H4
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi K7
Czakó Csaba 1974 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R10
Czitkovics Kristóf 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv U19 férfi R25
Darányi Bence 1995 KTM Team Hungary Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H6
Deák Dániel 1989 Sevenhills MTB SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Demeter Zoltan 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R33
Déri Miklós László 1957 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R27
Dombauer Péter 1980 Közép távKözép táv Master 2 férfi K28
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R40
Dr. Szelényi Tamás Péter 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K24
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Erdélyi Béni 2011 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R17
Eszinger Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R39
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H55
Gábor Nagy 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Gáspár András 1975 GESU Bikewear Cycling Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R35
Gersényi Ármin 2009 Mini távMini táv u17 férfi M8
Gersényi István 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R61
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K1
Haindrich Zoltán 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Hebők Attila 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Hegedűs Krisztián 2007 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U19 férfi R11
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R12
Héja Richárd 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Herter Gábor 1984 Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Horváth Ádám 1995 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K35
Horváth Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 3 férfi K31
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R1
Huba Eors 1970 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R60
István Bartl 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H9
István Hajagos 1956 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R54
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Kálmán Attila 1994 PedelecPedelec férfi
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R19
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K20
Kazi György 1968 PedelecPedelec férfi
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K16
Kiss István 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K10
Kóczián Pál 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Kőhalmi Attila 1980 Superior MTB Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Kőmíves Károly Zsolt 1980 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K22
Konta Balázs 1974 Mini távMini táv felnőtt férfi M3
Konta Milán 2013 Gerecse mtb Team CsaládiCsaládi (U9, U11, U13) C1
Konta Mira 2008 Mini távMini táv u17 nő M2
Konta Kornél 2011 Mini távMini táv u15 fiú M1
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H3
Kovács Gergely 1975 FITTBIKE SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K2
Kovács Tamás 1989 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H5
Kronberger Olivér 1980 Gerecse mtb Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Kruzsics József 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R43
Kukai Tibor 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Laczkó-Nagy László 1965 Happy Bike SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K26
Lakatos Ede 1963 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R48
Lakos József 1982 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R32
Lévai Zsolt 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R4
Litauszki Tibor 1996 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R14
Malucán Sándor 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K25
Matics Gyula 1975 Bike4life Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Matics Vince 2012 Bike4life Rövid távRövid táv U15 fiú R15
Miczkó János 1971 Közép távKözép táv Master 3 férfi K11
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Nagy István Zoltán 1982 Közép távKözép táv Master 2 férfi K3
Nagy Dániel 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H8
Nagy László 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Ódor Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R30
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H7
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Pásztor László 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R31
Porpáczy József 1962 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R26
Pribenszky Gellért 2009 Slider Sportegyesület Rövid távRövid táv U17 férfi R59
Pribenszky Dániel 2013 Slider Sportegyesület Mini távMini táv u13 fiú M6
Pribenszky Gábor 2012 Slider Sportegyesület Mini távMini táv u13 fiú M5
Pribenszky Gergely 2011 Slider Sportegyesület Mini távMini táv u15 fiú M4
Pribenszky Dorottya 2015 Mini távMini táv u11 lány M7
Rajcsányi Máté 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R47
Rajncsák Dávid 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K34
Rákos Róbert 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Samu Dániel 1997 PedelecPedelec férfi
Sólyom Krisztina 1976 Közép távKözép táv Master 2 nő K4
Spetter Bram 1982 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H1
Szajkó Gábor 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Szécsi Tamás 1983 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 2 férfi R20
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Felnőtt nő K21
Szigeti Lilla 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R18
Szűcs Tamás 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Tafferner Bálint 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R56
Takács Zoltán 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R58
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tatár Fülöp 2003 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R46
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Rövid távRövid táv Master 3 férfi R29
Tóth Gergő 1994 PedelecPedelec férfi
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary PedelecPedelec férfi
Tóth Árpád 1960 Bike4life Rövid távRövid táv Master 4 férfi R13
Ungor Zoltán 1981 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Varga Szabolcs 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Varga Ádám 1988 Bringabanda SC PedelecPedelec férfi
Vastag Dávid 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K19
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
Vida Peter 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Vörös Gergely 2003 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R44
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K5
Zsebe Balázs 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R6



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2024

{Adatvédelmi tájékoztató}