X. Bakonyerdő Maraton 2021 - 2021.08.07
NévSzül. évEgyesületKategória
161281404614227 161281404614227 1977 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Ákos Németh 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Árvay Dénes 1981 Bike Zone Gödöllő SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bányai Márton 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Budai Balázs 2006 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Demjén Gábor 1972 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Dr. Timár Zsolt 1986 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Gábor Nagy 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Háden Tamás 1979 ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Havacs Krisztina 1975 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Hidi Róbert 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Homonnai Krisztián 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Ákos 1975 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Kristóf 1981 Közép távKözép táv Master 2 férfi
István Hordós 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Ivók Gergely 1990 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
KRISZTINA BARTALIS 1978 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Kurinczi Engelbert 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár Ágoston 2010 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv gyermek fiú
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Nadal Josep 1993 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Nagy Lél Bátor 2009 Delta MTB Sopron Rövid távRövid táv gyermek fiú
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pap Sándor 1977 Delta MTB Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Poór Brigitta 1989 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Poteczin Anikó 1974 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Raffai Pál 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015
Rauschenberger László 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sóvári Gergely 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Szabo Robert 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szalai Gábor 1980 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szűcs Miklós 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Tamás László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vona Gábor Kálmán 1977 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsidai Lilla 2004 Rövid távRövid táv U19 nő
Zsigmondi Zoltán 1972 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}