XIX. Mátra Maraton TMS - 2021.08.29
NévSzül. évEgyesületKategória
Almádi László 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Árvay Dénes 1981 Bike Zone Gödöllő SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Attila Kiss 2006 Team Econix-CR Rövid távRövid táv U17 férfi
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Bánfi Sándor 1981 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bánfi Tibor 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 nő
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Buruczki Training System - BTS SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Cseh Veronika 1980 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Master 2 nő
Csoma Anita 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Demjén Gábor 1972 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Györe Szabolcs 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi
Homonnai Krisztián 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kerekes Csaba 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kiss István 2007 Bike Zone Gödöllő SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kőrösi Erika 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő
KRISZTINA BARTALIS 1978 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Kukk László 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
László Brigitta 1975 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Maszlag Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Máté Selmeczi 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Mészáros Norbert 1982 Szekszárdi Kerékpáros SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Molnár András Barnabás 2007 Rövid távRövid táv U15 fiú
Molnár András 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olajos Attila 1976 FRO Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Poór Brigitta 1989 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Raffai Pál 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi
Sárosi Endre 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szontágh Dániel 1984 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szűcs Miklós 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Vass István 1987 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2022

{Adatvédelmi tájékoztató}