2023.06.05 09:30:03
GREENZONE ZALAEGERSZEG MTB XCO CUP UCI C2 - 2023.06.03
NévSzül. évEgyesületKategória
Ádám Gabriella 2009 ZKSE XCOU15 lány
Alexandrov Balázs 1986 Sevenhills MTB SC XCOMaster 1 férfi
Andorkó Levente 2010 DVTK Cycling Team XCOU15 fiú
András Péter Patrik 2013 Superior MTB Team XCOU11 fiú
András Kornél Krisztián 2014 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesület XCOU17 férfi
Babics Zita 2012 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület XCOU13 lány
Bakos Dominik Isua 2011 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Baluka Balázs 1978 Trek Team XCOMaster 2 férfi
Bándli Bálint Gábor 2017 ZKSE XCOU9 fiú
Bánfai Olivér 2010 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Baróci Palkó 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Bauer Violet Emery 2013 Kis-Galya KSE XCOU11 lány
Békefi Ábel 2013 ZKSE XCOU11 fiú
Berencsi Benedek 2008 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Béres Mirkó 2010 Bike4life XCOU15 fiú
Blazsó Márton 1980 Imperátor-PTE-PEAC XCOMaster 2 férfi
Bokán Samu 2011 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület XCOU13 fiú
Bokán Simon 2010 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület XCOU15 fiú
Bökönyi Huba Árpád 2013 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Bokros Csenge 2003 VESC Cycling Team XCOElit nő
Bokros Kincső 2008 VESC Cycling Team XCOU17 nő
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOElit férfi
Bruchner Regina 2006 ZKSE XCOU19 nő
Bruchner Máté 2011 ZKSE XCOU13 fiú
Budaházy Márton 2016 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Buzsáki Virág 2000 Strüby-Bixs Team XCOElit nő
Csaba Fenyvesi 2008 Delta MTB Sopron XCOU17 férfi
Cser Gábor 1982 Epronex Gesubikewear Cycling Team XCOMaster 2 férfi
Csizmazia Mátyás 2009 VESC Cycling Team XCOU15 fiú
Csuka Zsombor 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Czenki Tamás 1981 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Czitkovics Kristóf 2007 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület XCOU17 férfi
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Endrédi Máté 2005 ZKSE XCOU19 férfi
Fazekas Huba 2013 Crosskovácsi SE XCOU11 fiú
Fazekas Àdàm 2010 Crosskovácsi SE XCOU15 fiú
Feledy Eszter 2012 Kis-Galya KSE XCOU13 lány
Feledy Bence 2009 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Feledy Zoltán 2014 Kis-Galya KSE XCOU11 fiú
Forgács Patrik 2008 ZKSE XCOU17 férfi
Gergely Koppány Máté 2006 Cube-Csömör XCOU19 férfi
Greman Szonja 2005 Cube-Csömör XCOU19 nő
Greskovics Balázs 2012 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Gubancsik Péter 1981 ZKSE XCOMaster 2 férfi
Gudella Ádám 2007 Bike Zone Gödöllő SE XCOU17 férfi
Gyetkó Péter 2011 DSI Cycling Team XCOU13 fiú
Gyetkó Dániel 2008 DSI Cycling Team XCOU17 férfi
Hámori Ajsa 2014 Delta MTB Sopron XCOU11 lány
Hámori Koppány 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Hegedűs Heléna 2010 Cube-Csömör XCOU15 lány
Hegyi Marcell 2015 Acélvakond Cycling Team XCOU9 fiú
Hideg András Zalán 2009 Tamási BringaSport Egyesület XCOU15 fiú
Honti Tamás Attila 2012 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Honti Ágoston Viktor 2014 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Horváth Áron Mihály 2003 VESC Cycling Team XCOElit férfi
Horváth Miklós 2011 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Illés Bence 2010 Delta MTB Sopron XCOU15 fiú
Jánosi Ákos 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Jóny Maximilian 2013 Superior MTB Team XCOU11 fiú
Jóny Millie Sophie 2016 Superior MTB Team XCOU9 lány
Juhász Áron 2009 DVTK Cycling Team XCOU15 fiú
Kanta-Csejtei Lili 2016 ZKSE XCOU9 lány
Kanta-Csejtei Bence 2013 ZKSE XCOU11 fiú
Kardos Tibor 1960 FITTBIKE SE XCOMaster 3 férfi
Kárpáti-Klein Péter 2007 VESC Cycling Team XCOU17 férfi
Kéméndi Koppány Péter 2014 ZKSE XCOU11 fiú
Kis Balázs 2013 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Kiss Nikoletta Bettina 2008 Bike Zone Gödöllő SE XCOU17 nő
Kiss Vince Daniel 2006 Bike Zone Gödöllő SE XCOU19 férfi
Kiss Ádám 2005 Acélvakond Cycling Team XCOU19 férfi
Kiss Benedek 2006 Superior MTB Team XCOU19 férfi
Kiss István 2007 Bike Zone Gödöllő SE XCOU17 férfi
Kiss Attila 1972 Team Econix-CR XCOMaster 3 férfi
Kovács Béla 2011 DSI Cycling Team XCOU13 fiú
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesület XCOU17 férfi
Laczkó Olivér 2010 Superior MTB Team XCOU15 fiú
Leányvári Sára 2004 Cube-Csömör XCOElit nő
Leányvári Áron 2008 DVTK Cycling Team XCOU17 férfi
Leányvári Benjámin 2010 DVTK Cycling Team XCOU15 fiú
Lónyai Balázs 2010 Kis-Galya KSE XCOU15 fiú
Lovász Máté 2010 Delta MTB Sopron XCOU15 fiú
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCOU19 férfi
Magyar Bendegúz 2006 HOTE SE XCOU19 férfi
Magyar Botond 2008 HOTE SE XCOU17 férfi
Majtényi Dalma 2011 Crosskovácsi SE XCOU13 lány
Matics Vince 2012 Bike4life XCOU13 fiú
Molnár Ágoston 2010 Delta MTB Sopron XCOU15 fiú
Nagy Előd 2009 Tamási BringaSport Egyesület XCOU15 fiú
Nagy Tünde Lilla 2012 Delta MTB Sopron XCOU13 lány
Nagy-Valent Marcell 2012 Kis-Galya KSE XCOU13 fiú
Nemes Zsigmond Lőrinc 2014 ZKSE XCOU11 fiú
Nemes Ferdinánd Tibor 2009 ZKSE XCOU15 fiú
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCOMaster 3 férfi
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCOU17 férfi
Oravecz Lora 2004 PCCC XCOElit nő
Orbán Márk 2014 Delta MTB Sopron XCOU11 fiú
Orbán Rebeka 2010 Delta MTB Sopron XCOU15 lány
Oross Benett 2015 Delta MTB Sopron XCOU9 fiú
Pálos Bence 2009 ZKSE XCOU15 fiú
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOElit férfi
Pelsőci Martin 2011 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Péterffy Róza 2013 ZKSE XCOU11 lány
Petró Szabolcs 2006 Cube-Csömör XCOU19 férfi
Podgornik Milán Zsolt 2008 DSI Cycling Team XCOU17 férfi
Révész Ádám 2007 VESC Cycling Team XCOU17 férfi
Rózsa Dániel 2007 DVTK Cycling Team XCOU17 férfi
Simon Márk 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Sipos Borisz Ali 2012 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Soós Tamás Gábor 1989 XCOMaster 1 férfi
Stojanovska Dalija 2010 Kőbánya Cycling Team XCOU15 lány
Stolczenberger Zalán 2011 Kis-Galya KSE XCOU13 fiú
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU11 lány
Storcz-Nagy Vince 2015 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE XCOU19 férfi
Szajvolt Bendegúz 2008 Delta MTB Sopron XCOU17 férfi
Szalay Boldizsár 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör XCOMaster 1 férfi
Székely Benedek 2000 Fillari Team Budaörs XCOElit férfi
Szentes Gábor 2012 Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület XCOU13 fiú
Szilasi Dániel 2011 Superior MTB Team XCOU13 fiú
Takács Zsombor 2006 Superior MTB Team XCOU19 férfi
Töltl Kevin 2012 Delta MTB Sopron XCOU13 fiú
Töltl Jázmin 2009 Delta MTB Sopron XCOU15 lány
Tóth Sára 2009 Cube-Csömör XCOU15 lány
Tóth Bálint 2014 Kis-Galya KSE XCOU11 fiú
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCOU17 férfi
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesület XCOU17 férfi
Urbán Janka 2009 Cube-Csömör XCOU15 lány
Urbán Vilmos 2011 Cube-Csömör XCOU13 fiú
Varga Csanád Lehel 2010 VESC Cycling Team XCOU15 fiú
Varga Sándor 1985 ZKSE XCOMaster 1 férfi
Vas Barnabás 2006 Cube-Csömör XCOU19 férfi
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCOU15 fiú
Vizi Gáspár 2008 DSI Cycling Team XCOU17 férfi
Volyka Ádám 2008 Superior MTB Team XCOU17 férfi
Zsembery Boldizsár 2007 Superior MTB Team XCOU17 férfi



Vissza a rendezvényekhez

Tempo Sport 2005 - 2024

{Adatvédelmi tájékoztató}